Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

černý humor, vtipy, anekdoty, vtipné texty, vtípky, fóry

Potřebujete se uvolnit? černý humor, vtipy, anekdoty, vtipné texty, vtípky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O ekonomech, O mužích, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O manželství, O Windows, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O Somálcích, O škole, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Internet, síť pro děti i dospělé

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, firmy a společnosti, hudební zkratky, okresy České republiky, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, obecné zkratky, geocaching, týmy NHL, vojenské hodnosti, měny apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Klíčová slova: Obrázky na PC, V, Nejhranější hry online, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vánoční zábava, Online životopisy, biografie, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Členské země americké federace, Internet prostitution, Obrázky vlajek měst ČR, Kliparty zdarma, Biografie slavných osobností, kuriozity

Počítačové tapety pro Windows - wallpapery na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Počítačové tapety pro Windows. lze použít v mobil, ultrabook, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor, PC, displej, notebook, smartphone, počítač a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows XP, Windows Server 2012, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Slackware, Windows 7, SUSE Linux, Windows NT, BlackBerry OS. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, motorky, ptáci, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, Formule 1, zvířata, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, fraktály, květiny, free wallpapers, oceán, moře, pláže, flóra, stromy. Dostupné rozměry 1920x1200, 1440x960, 1280x854, HD 1280x720, Full HD 1080x1920, 640x480, 1600x2560, 768x1024, 1920x1280, 1920x1080, 3200x1800, 1280x800, 2048x1080, 3200x1200, 360x760, 1600x900 atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Matematické testy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Náš tip pro děti i dospělé

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako záliby, vlastnosti, osobnosti, státní správa, historie, poruchy, nadpřirozené osoby, lékařství, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, věda, filozofie, podnikání a podnikatelé, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, přezdívky, mytologie atd.

Keywords:volný čas, Přehled vlajek USA, internet, zajímavosti, Opilý Santa Claus?, hyperlinky, Free game online hry, doporučujeme, Jmenovky na dárky k vytištění, linky, Přehled zkratek a akronymů, Databáze osobností Kdo je to?

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Linecká kolečka, K Vytištění, Vánoční stromek, Štóla, Brno, Vinná klobása, Rumové řezy, Plocha, Windows, Keramický adventní věnec, Cesmína, Vánoční filmy, Vánoční trhy, Lego, Adventní kalendář, Santa, Šišky, Anděl, Striezelmarkt, Vídeňský punč, Vykrajovátka, Koledy, Pozadí, Husarské knoflíky, Adventní neděle, Alkoholový kalendář, Jedle, Schleich, Skleněné ozdoby, Vánoční dekorace, Kameňák apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, počítače, Vlajky států světa, Obrázek rolniček, zdarma, Super online flash hry, webové stránky, Omalovánky k tisku, Online zeměpisné testy zdarma, weby, zdroje informací, URL

Myšlenky, rčení, přísloví, motta, moudrosti, bonmoty, úsloví

Slavné citáty, Myšlenky, rčení, přísloví, motta, moudrosti, bonmoty, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, strategické hry, Postřehové, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Informace pro děti i dospělé

Tapety do mobilu - pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety do mobilu. doporučujeme pro ultrabook, PC, počítač, mobil, obrazovka počítače, monitor, phablet, mobilní telefon, displej, notebook, smartphone a pro operační systémy Windows 95, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Mac, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Lubuntu, Windows Server 2012, Slackware, SUSE Linux. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, motocykly, zvířata, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, wallpapery, auta, sportovní pozadí, rostliny, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, letadla, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety. Mnoho verzí a velikostí jako 750x1334, 1920x1080 Full HD, 393x786, 1440x900, 1152x768, 360x640, 1440x2560, 1536x2048, 800x600, 360x720, 1366x1024, 768x1024, 2560x1440, HD 1280x720, 1080x1800, 1152x864 atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Vánoční web - vše o Vánocích

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom zkuste Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kavkazská jedle, Dárky, Jarmark, Nový rok, Lindt, Papírový vánoční stromek, Keramika, Borovice, Santa Claus, Skleněné ozdoby, Osvětlení do oken, Vánoční filmy, Ostrava, Tisk, Omalovánky, Pokrmy, Kapr, Vánoční stromeček, Vinná klobása, Adventní kalendář, Květiny, SMS, Strom, Jmenovky, Přáníčko, K Vytisknutí, Píseň, Adventní svícen, Zima, Vánoční pozadí, Historické ozdoby apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Klíčová slova: Prapory všech zemí světa, humor, Slovník pojmů Co je to?, Omalovánka Santa Claus, Nejlepší školní testy a kvízy, B, Počítačové tapety pro Windows, Póquer online, Super free web games zdarma, zábava, odkazy

Myšlenky, rčení, přísloví, motta, moudrosti, bonmoty, úsloví

Slavné citáty, Myšlenky, rčení, přísloví, motta, moudrosti, bonmoty, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, strategické hry, Postřehové, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, rostliny, zelenina, ovoce, zvířata, hudba, sport, přístroje, halloween, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, věda, ženy a dívky, symboly, nápoje, náboženství, květiny, osobnosti a lidé, láska, mapy, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, muži atd.

Obrázky na PC - pozadí na tablet

Také doporučujeme: Obrázky na PC. vhodné pro monitor, ultrabook, PC, tablet, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, počítač, mobil, phablet a pro operační systémy Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Java ME, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, macOS, Android, Windows Server 2012, Windows XP. Pozadí na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, rostliny, wallpapery, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, letadla, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, noční města, hudební tapety, příroda, krajina, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, květiny, kytky. Dostupné rozměry 1920x1440, hi res 2560x1920, 800x1280, 1152x1920, 1920x1200, 1680x1050, 1366x1024, 1024x768, 2560x1440, 1024x600, 1080x1800, 360x760, 1600x1200, 393x786, 1920x1080 Full HD, 1280x800 atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, týmy NHL, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, měny, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, hudební zkratky, okresy České republiky, úřady a ministerstva apod.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, multimédia, Online adventní magazín, Dopravní značení, cestování, Open format, Tapety do mobilu, Přehled přípon a koncovek souborů, Webové online testy zdarma, Skvělé hry online zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, tipy, Obrázek Zrzka,

Několik fórů na závěr. Vtip Kuře: Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Další odkazy:

Partnerské weby
Naomi Campbell
Zajímavé internetové odkazy
Visačka na dárky
Naše tipy
Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám
Doporučené odkazy
Vánoce se blíží
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Zamilované verše:

Romantické SMSky holce
Omluvné sms zprávy
Romantické verše miláčkovi
Romantické vzkazy na dobré ráno
Zamilované SMSky na dobrou noc
Romantické SMS klukovi
Vyznání lásky pomocí sms
Stýskací sms vzkazy

Narozeninové blahopřání:

Blahopřání k narozeninám podle jmen
Narozeninový text podle jmen
Narozeninové blahopřání dětem
Narozeninové texty sms
Narozeninové přáníčko podle věku

Přání, blahopřání, přáníčka, gratulace:

Blahopřání k narození miminka
Blahopřání k svátku
Blahopřání pro novomanžele
Gratulace k svátku
Gratulace k svátku pro manželku
Přání k narození miminka
Přání k svátku
Přání k výročí sňatku
SMS přání k narozeninám
Svatební přání