Zajímavé odkazy, důležité informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

World wide web, internet, důležité informace

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Utah, Idaho, New York, Missouri, Illinois, Louisiana, New Jersey, Maryland, Texas, Kalifornie, Montana, Nové Mexiko, Michigan, Vermont, Arizona, Kentucky, Maine, Nevada, Kansas, Minnesota, Washington, Pensylvánie, Massachusetts, Ohio, Alabama, Wyoming atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Stručný slovník pojmů a termínů, internet, webovky, Wayne Rooney, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online hry pro děti zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Tapety na plochu PC, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Hry pro nejmenší online, Nejhranější online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Producent, Miliardáři, Císař, Královna, Angličané, Mluvčí, Básníci, Esejista, Československo, Olympijský vítěz, Historik, Malíř, Maršál, Žhavé výstřely, Hejtmani, Svatý, Státník, Dabérka, Američan, Normalizace, Dallas Stars, Zlatý slavík, ČSSD, Druhá světová válka, Philadelphia Flyers, Hokejisté, Herečka, Český slavík, Prezidenti, Textař, Upálen, Francouz, AIDS, Sci-fi, Stoletá válka, Fotograf apod.

Informace, důležité informace

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Vtipy, fóry, vtipné texty, fórky, kameňáky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, fóry, vtipné texty, fórky, kameňáky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, kameňáky, vtipné básničky, murphyho zákony, černý humor apod.

Hry pro nejmenší online

Zkuste hry pro nejmenší online. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Sportovní, Akční hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Závodní moto hry, Logické a tak podobně.

Keywords:Online životopisy, biografie slavných osobností, Vlajky států USA, Přehled zkratek a akronymů, Dopravní značky, Zlatan Ibrahimović, V, Státní prapory všech států, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Fotbalista Andrés Iniesta, URL, Přehled zkratek a akronymů, ú

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Barbie hry, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, online html5 hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Logické hry, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Omalovánky, Hannah Montana apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Vtipy, anekdoty, ftipy, vtipné texty, fóry, frky

Zkuste vypnout! Vtipy, anekdoty, ftipy, vtipné texty, fóry, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, černý humor, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipné citáty apod.

Internet, síť, důležité informace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: počítače, Vlajky měst České republiky, zdarma, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Wallpapers na PC ke stažení, Sexy Christina ricci, Seznam přípon a koncovek souborů, Dopravní značení, Online životopisy, biografie slavných osobností, výukové pomůcky

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Strategie, Karetní, parkování - parkovačky, Oddechové, Sportovní, Vánoční online hry, Střílečky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Závodní, Logické, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Klasické a podobně.

Anekdoty, vtípky, vtipné texty, ftipy, frky, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Anekdoty, vtípky, vtipné texty, ftipy, frky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Frky ze života, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O manželství, O mužích, O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O škole, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Náš tip, důležité informace

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

úsloví, aforismy, motta, rčení, bonmoty, moudra, přísloví

Citáty slavných osobností, úsloví, aforismy, motta, rčení, bonmoty, moudra, přísloví, . Mj. na webu naleznete citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o dobru od různých známých osobností.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: zajímavosti, školství, zeměpis, Vánoční stromky, odkaz, tipy, zadarmo, Vtipy, cestování, Vlajky států USA, Superhry a hry online zdarma

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Strategie, Karetní, parkování - parkovačky, Oddechové, Sportovní, Vánoční online hry, Střílečky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Závodní, Logické, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Klasické a podobně.

Anekdoty, vtípky, vtipné texty, ftipy, frky, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Anekdoty, vtípky, vtipné texty, ftipy, frky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Frky ze života, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O manželství, O mužích, O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O škole, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Výroky, aforismy, moudra, bonmoty, úsloví, motta, hlášky

Citáty slavných, Výroky, aforismy, moudra, bonmoty, úsloví, motta, hlášky, . Naleznete zde citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak vytvořit, jak exportovat, jak převést, jak konvertovat, v čem spustit, v čem upravit, čím prohlížet, jak spustit, jak přehrát, čím zobrazit následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, obrazy disků, grafiku, systémové soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, video soubory, koncovky souborů, komprimace dat, internet a web, hudební audio soubory apod.

Wallpapers na PC ke stažení - pozadí na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v phablet, počítač, notebook, PC, mobil, mobilní telefon, obrazovka počítače, tablet, ultrabook, smartphone, displej a pro operační systémy Windows XP, Windows 98, Chrome OS, Lubuntu, Linux Ubuntu, Android, Microsoft Windows 8, Windows 10, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Slackware. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako free wallpapers, flóra, stromy, květiny, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, sportovní wallpapery, fraktály, armáda, válka, zbraně, zvířata, sportovní a závodní auta, fantasy, ptáci, oceán, moře, pláže, Formule 1, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety. Stahujte v rozlišení 1280x768, 1024x600, 1280x720, Full HD 1080x1920, 1440x2560, HD 1280x720, 1200x1920, 375x812, 1280x960, 2560x1920, 3200x1200, 1920x1280, 750x1334, 1024x768, 320x568, 1080x1800 atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: linky, Super online hry zdarma, Kliparty pro dokumenty, Ilustrační obrázky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Gisele Bundchen, odkazy, hyperlinky, Přehled státních vlajek států světa, zdroje informací, V, pro děti, Přáníčka k svátku, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo jsou to ti homosexuálové?: „Jardo, kdo jsou to ti homosexuálové?” „Karle, když ti to řeknu, vykouříš mi ho?” „Jasně, víš, že nikdy neodmítnu... A co to je teda za lidi, ti homosexuálové?”

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Myslivec kupuje pro psa misku na vodu. Prodavač se pro jistotu ptá: "Nechcete misku s nápisem - Pro psa?" "Není třeba. Pes číst neumí a já vodu nepiju!"

Další odkazy:

Svatební blahopřání a texty
Partnerské internetové stránky
Cestování po Evropě
Tipy na Partnerské weby
Fotografie topmodelek
Zajímavé webové stránky
Uzbekistan
Tipy na zajímavé weby
Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení
Odkazy na užitečné webové stránky
Obrázky k svátku, obrázková přání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčka, blahopřání, gratulace a přání:

Romantická narozeninová přáníčka
Vtipná gratulace k narození dítěte
Srandovní narozeninová přání
Srandovní narozeninová blahopřání
Legrační blahopřání k sňatku
Originální blahopřání k narození dítěte
Neobvyklá přání k narození miminka
Jednoduchá přáníčka k jmeninám
Vzorová narozeninová přáníčka
Obrázková přáníčka výročí svatby

Narozeninové přání:

Texty z lásky k narozeninám
Narozeninové texty podle jmen
Narozeninový text pro ženu
Narozeninová blahopřání podle věku
Gratulace k narozeninám podle jmen

Přáníčka k svátku:

Texty k svátku pro kamarádku
Blahopřání k jmeninám pro děti
Přání k jmeninám, sms texty
Texty k jmeninám pro ženu
Přáníčka k jmeninám dětem
Gratulace k jmeninám sms

Přáníčka k jmeninám:

Přáníčka k svátku pro ženu
Přání k jmeninám sms
Texty k jmeninám pro děti
Texty k svátku pro muže
Přáníčko k svátku, sms texty
Blahopřání k jmeninám podle jmen

Romantické zprávy:

Stýskací sms vzkazy
Zamilované zprávy klukovi
Romantické básničky pro kluka
Vyznání lásky pomocí sms
Omluvné sms zprávy
Zamilované vzkazy na dobré ráno
Zamilované SMS pro miláčka
Romantické psaní miláčkovi

Gratulace k narozeninám:

Narozeninová blahopřání podle věku
Gratulace k narozeninám dětem
Narozeninové přáníčko sms
Narozeninová přáníčka podle jmen
Texty z lásky k narozeninám