Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, láska, halloween, věda, osobnosti a lidé, rostliny, hmyz, nástroje a přístroje, zelenina, Vánoce a Advent, ptáci, stavby, mapy, náboženství, nápoje, symboly, zvířata, ovoce, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, ženy a dívky, hudba atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Síť pro děti i dospělé

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Vánoční web - adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vykrajovátka, Patchwork, Jídlo, Monitor, Santa Claus, Vánoce, Cesmína, Řetězy, Ohňostroj, Sněhová vločka, Vánoční svíčky, Desktop, Husarské knoflíky, Jmelí, Osvětlení, Štědrý večer, Vánoční stromek, Drážďany, Atmosféra, Windows, Štóla, Mrazík, Pro děti, bezlepkové cukroví, Wallpaper, Vánoční trhy, Brno, Vánoční svícen, Osvětlení do oken, Jingle Bells, Vánoční koledy apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: linky, F, webovky, volný čas, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, Obrázky a kliparty zdarma, Full HD tapety na PC zdarma, Tapety na PC, Anonymní proxy server, Online testy zdarma bez registrace, Webové online hry zdarma, Prapory českých měst, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Starověký Egypt, Vládce, Filozof, Boston Bruins, Philadelphia Flyers, Ministři, Herec, KHL, Archivář, Náboženství, Herečka, Hejtman, New York Rangers, Komunisté, Druhá světová válka, Dramatik, Ministr zahraničí, Kladno, Charta 77, Podnikatelé, Francouz, Historik, Závodník, Esejista, Právník, HIV pozitivní, Vojáci, Lord, Továrník, Čech, Překladatel, Kancléř, Protektorát, Císař, První republika, Olympijský vítěz apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Internet, síť pro děti i dospělé

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Hry s koňmi, Auta a závodní, Logické hry, Letecké simulátory, Adventury, Arkády a plošinovky, Deskovky, Střílecí hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Barbie hry apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: počítače, hardware, sport, ekonomie a ekonomika, nástroje, stavebnictví, nápoje, jídlo, latina, software, literatura, zločin a právo, chemie, internet, věda, náboženství a křesťanství, cestování, filozofie, účetnictví, materiály, školství, rostliny, různé, bankovnictví atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Keywords:weby, Nejhranější online hry zdarma, doporučujeme, Vánoční web, Community card poker, Přehled přípon a koncovek souborů, Vlajky měst a obcí České republiky, Nej hry online, Sexy Maria Šarapovová, Pozadí na PC zdarma ke stažení, zajímavosti, zdarma

Webové online testy zdarma

Běžte na webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Fórky, ftipy, frky, černý humor, vtipné texty, vtipy

Zkuste vypnout! Fórky, ftipy, frky, černý humor, vtipné texty, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o metanolu, kameňáky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, černý humor apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Státní vlajky zemí, školství, Nejlepší zeměpisné kvízy, Erika Eleniak, výukové pomůcky, tipy, Stručný slovník pojmů a termínů, Nicole Kidman, odkaz, zadarmo, hyperlinky, V

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako vlastnosti, poruchy, věda, politika, osobnosti, podnikání a podnikatelé, lékařství, mytologie, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, psychologie, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, filozofie, přezdívky, fikce a fantasy, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, herectví, herci a herečky atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj apod.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online. Vybírejte z kategorií Relaxační onlinovky, Logické, Karetní hry, Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Strategie, strategické hry, Sportovní a tak podobně.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Webové online hry zdarma

Doporučujeme webové online hry zdarma . Naleznete zde Karetní, Vánoční online hry, Sportovní, Logické, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Strategie, Klasické, Střílečky, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Oddechové, Velikonoční hry, Bojové online gamesy a podobně.

Klíčová slova: pro děti, Super online hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Desktop computer wallpapers, internetové stránky, R, pro dospělé, Státní vlajky všech států, F, webové stránky, multimédia

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako vlastnosti, poruchy, věda, politika, osobnosti, podnikání a podnikatelé, lékařství, mytologie, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, psychologie, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, filozofie, přezdívky, fikce a fantasy, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, herectví, herci a herečky atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Informace pro děti i dospělé

Nejhranější online hry zdarma

Zahrajte si nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Animace, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Akční hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Střílečky, Strategie, Logické hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry a tak dále.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, významné osobnosti, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sochař, Herec, Trenérka, Žhavé výstřely, Hejtman, Manýrismus, Country, Ital, Slovák, Architekt, Prezidenti, Pittsburgh Penguins, Závodník, Prezidenti USA, Zpěvák, Režisér, Rétorika, Husité, Komunista, Avangard Omsk, Boston Bruins, Československo, Sci-fi, Orlík, Stoletá válka, Český slavík, Kněz, Mim, Kancléř, Prezidenti ČR, Itálie, Starověký Egypt, Dramatik, Faraon, New York Rangers, Žijící apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Klíčová slova: Státní vlajky států světa, humor, zábava, URL, zeměpis, Tipy na výlet, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přehled přípon a koncovek souborů, cestování, odkazy, Webové online testy zdarma, Vlajky států USA, Visit New York city, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Smrt: Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Další odkazy:

Tapety na plochu stavby
Zajímavé internetové odkazy
Sexy Zhang Ziyi
Zajímavé webové stránky
Poker online
Linky na partnerské weby
Historie a použití omalovánek v USA
Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázky ke stažení na plochu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Texty k jmeninám:

Přání k jmeninám pro muže
Gratulace k jmeninám pro kamarádku
Přáníčko k jmeninám pro děti
Přáníčko k svátku sms
Texty k svátku dětem
Přání k svátku, sms texty