Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: H, Federace USA, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejlepší hry pro dívky, Omalovánky zdarma ke stažení, webové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Vše pro kolo, Vánoční magazín, M, Databáze osobností Kdo je to?, linky

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Ftipy, kameňáky, fórky, černý humor, vtipné texty, vtípky

Chcete se pobavit? Ftipy, kameňáky, fórky, černý humor, vtipné texty, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, černý humor, kameňáky, murphyho zákony, frky o zvířatech apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Obrázky ke stažení - full HD tapety ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky ke stažení. můžete využít v notebook, obrazovka počítače, smartphone, displej, ultrabook, mobilní telefon, tablet, monitor, počítač, phablet, mobil a pro operační systémy Windows 98, Windows NT, OSX, Linux Ubuntu, FreeBSD, Slackware, Windows 95, Chrome OS, Mac, SUSE Linux, BlackBerry OS. Pozadí na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, rostliny, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, psi a štěňátka, wallpapery, operační systémy, Windows, zvířata, motorky, motocykly, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, hudební tapety, auta, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, noční města. Zvolit si můžete z velikostí 1200x1920, 640x480, 1440x960, hi res 2560x1920, 1440x2560, Full HD 1080x1920, 360x760, 1280x960, 768x1024, 2560x2048, 750x1334, 1280x768, 1920x1280, 1536x864, 1440x900, 1024x768 atd.

Keywords:Seznam státních vlajek, Obrázky ke stažení, Vlajky států obrázků, Online web Hry zdarma bez registrace, Cestovatelské stránky, zadarmo, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázky, kliparty, Hanoj city, Hry pro nejmenší online, humor, odkaz

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií technika, internet, různé, věda, politika, nemoce, stavebnictví, latina, jídlo, rostliny, nápoje, lékařství a medicína, fyzika, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, software, kultura, počítače, matematika, zkratky, chemie, český jazyk, bankovnictví, příroda atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní, Akční hry, Logické a tak podobně.

Klíčová slova: zábava, Vánoční web, Vlajky měst a obcí České republiky, Black Jack, Dopravní značení, K, webovky, Online hry zadarmo, Skvělé hry online zdarma, pro dospělé, Obrázky, kliparty, URL

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ženy a dívky, ptáci, smajlíci a emotikony, muži, hudba, nástroje a přístroje, zelenina, jídlo a nápoje, láska, přístroje, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, rostliny, symboly, stavby, sport, Vánoce a Advent, věda, ovoce, halloween atd.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Adventury, Barbie hry, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Letecké simulátory, Hannah Montana, Hry s koňmi, Auta a závodní, Oblíkačky, Střílecí hry apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako matematika, technika, účetnictví, náboženství a křesťanství, nápoje, nemoce, nástroje, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, internet, jídlo, stavebnictví, politika, příroda, materiály, zločin a právo, věda, literatura, software, hardware, školství, rostliny, kultura, filozofie atd.

Síť, všeobecné informace zdarma

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Vánoční web - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční dekorace, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční koule, Jídlo, Vídeň, Adventní věnec, Windows, Dia, Mrazík, Hostina, Zdraví, Stromeček, Kinder, Filmy, Třásně, Betlém, Papírové ozdoby, Ostrava, K Vytisknutí, Vánoce, Rumové řezy, Popelka, Vánoční trhy, Vánoční svařák, Vánoční koledy, PF, K Vytištění, Svíčky, Tapeta, Samolepky, Tichá noc, Vánoční stromeček, Jmelí apod.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, Seznam přípon a koncovek souborů, Super online hry zdarma, Kde koupit levné letenky?, pro děti, Dopravní značení, Biografie slavných osobností, Dubai city, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Prapory regionů a království, Přehled zkratek a akronymů

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ženy a dívky, ptáci, smajlíci a emotikony, muži, hudba, nástroje a přístroje, zelenina, jídlo a nápoje, láska, přístroje, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, rostliny, symboly, stavby, sport, Vánoce a Advent, věda, ovoce, halloween atd.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Adventury, Barbie hry, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Letecké simulátory, Hannah Montana, Hry s koňmi, Auta a závodní, Oblíkačky, Střílecí hry apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako matematika, technika, účetnictví, náboženství a křesťanství, nápoje, nemoce, nástroje, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, internet, jídlo, stavebnictví, politika, příroda, materiály, zločin a právo, věda, literatura, software, hardware, školství, rostliny, kultura, filozofie atd.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií historie, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, psychologie, vlastnosti, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, nadpřirozené osoby, politika, sport, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, mytologie, podnikání a podnikatelé, politici, školství, rodinné vztahy, osobnosti atd.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Perníčky, Borovice, Stromeček, Skleněné ozdoby, Tisk, SMS, Vánoční filmy, Jarmark, Štěstí, Vánoční svíčky, Tablet, Přání, Milka, Vosí hnízda, Pokrmy, Václavské náměstí, Anglicky, Schleich, Korálky, Vánoční trhy, Vánoční kaktus, Betlém, Patchwork, Sám doma, Vánoční svícen, Jmenovka, Papírové ozdoby, Vánoční světýlka, Silvestr, Vinná klobása, Vídeňský punč apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, fyzikální jednotky, státy usa, geocaching, měny, mezinárodní organizace, země EU, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak exportovat, jak konvertovat, jak převést, jak otevřít, jak importovat, čím zobrazit, jak vytvořit, v čem upravit, jak spustit, kterak editovat soubory těchto typů: dokumenty, systémové soubory, internet a web, komprimace dat, koncovky souborů, písma, fonty, konfigurační soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, Webové online hry zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, Tapety na PC, internetové stránky, Vietnam, zajímavosti, Super online kvízy, Členské země americké federace, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, volný čas, školství, Fernando Torres, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Bílá Hůlka: Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Děda si příjde uložit do spořitelny 100 Kč. Pokladní vypíše doklad a bere od dědy stovku. Vtom děda cukne a říká : "A když krachne vaše pobočka, nepříjdu o tu stovku ?" "Nepříjdete, dědo, za ty peníze vám ručí celá Erste bank" "A co když krachne celá Erste bank ?" "Dědo, tak vám za to ručí vláda v čele s p. Paroubkem" "A co když krachne vláda v čele s p. Paroubkem ?" "Ale dědo, snad by vám to za tu stovku stálo. Ne ?"

Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Další odkazy:

Tapety na plochu zdarma
Odkazy na partnerské weby
Travel in USA
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Fotografie topmodelek
Doporučené odkazy
Omalovánky pro děti online
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Azumi Kawashima
Doporučené internetové odkazy
Omalovánky, hry pro děti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Gratulace, přáníčka, blahopřání a přání:

Neobvyklá blahopřání k svatbě
Originální blahopřání k jmeninám podle jmen
Romantická přáníčka k svátku
Hezká přání k svatbě
Humorná přání k narození dítěte
Obrázková gratulace pro novomanžele
Obrázková narozeninová přáníčka
Vtipná narozeninové texty
Nejkrásnější blahopřání k jmeninám podle jmen
Romantická přání k sňatku

Přáníčka k narozeninám:

Texty z lásky k narozeninám
Texty k narozeninám podle věku
Narozeninové přáníčko podle jmen
Narozeninová přáníčka podle jmen
Přání k narozeninám pro ženu

Gratulace k jmeninám:

Gratulace k svátku dětem
Blahopřání k svátku pro ženu
Přáníčka k jmeninám podle jmen
Přáníčka k svátku sms
Blahopřání k jmeninám pro kamarádku
Texty k svátku pro děti

Texty k svátku:

Gratulace k jmeninám sms
Přáníčko k jmeninám podle jmen
Blahopřání k jmeninám pro kamarádku
Blahopřání k svátku dětem
Texty k jmeninám pro děti
Gratulace k svátku podle jmen

Zamilované SMS:

Zamilované verše na dobrou noc
Romantické verše na dobré ráno
Omluvné sms zprávy
Zamilované SMSky klukovi
Romantické psaní miláčkovi
Romantické básničky holce
Vyznání lásky pomocí sms
Stýskací sms vzkazy

Narozeninové přáníčko:

Narozeninový text podle jmen
Texty z lásky k narozeninám
Textová přání k narozeninám podle věku
Narozeninové texty podle jmen
Přání k narozeninám pro ženu