Partnerské weby pro děti i dospělé

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Závody aut, Animace, Strategie, Brutální krvavé hry, Střílečky, Relaxační hry, Logické hry, Hry pro děti, Adventury, Karetní hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky a tak dále.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak exportovat, jak spustit, čím zobrazit, jak přehrát, v čem spustit, jak vytvořit, jak konvertovat, jak importovat soubory z následujících kategorií: internet a web, konfigurační soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, grafiku, obrazy disků, dokumenty, spustitelné soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, hudební audio soubory apod.

Informace pro děti i dospělé

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, URL, odkazy, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Dárek, Vše o Vánocích, Seznam přípon a koncovek souborů, zeměpis, Vánoční online hry zdarma, weby, K, Online hry zdarma, zdroje informací

Online geografické testy zdarma bez registrace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky. Vybírejte z kategorií Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Závodní moto hry, Sportovní, Bojové gamesy, Akční hry a tak podobně.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Keywords:webové stránky, internet, Full HD pozadí na PC, Životopisy slavných osobností, Přáníčka k svátku, zábava, webovky, č, Vánoční vystřihovánka pro děti zdarma ke stažení, H, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, V

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Síť pro děti i dospělé

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sochař, Scénárista, Ekonom, NHL, Orlík, Komunisté, Olympijští vítězové, Kladno, Zpěvačka, Prezidenti, Poslanci, KHL, Filozof, Spisovatel, Generalissimus, Pittsburgh Penguins, Poslanec, Historik, Válka, Rakušan, Čeští králové, Itálie, Exilový prezident, Zpěvák, Prezident, Ministři, Američané, Francie, Žhavé výstřely, Zavražděn, Philadelphia Flyers, Romantismus, Politik, Charta 77, Životopis, Komik apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Kameňáky, fórky, anekdoty, frky, vtipy, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fórky, anekdoty, frky, vtipy, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, O ekonomech, Frky ze života, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O manželství, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O škole, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O ženách, O Slovácích, O zvířátkách apod.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, Světové vlajky, internetové stránky, Rozdávání dárků online, volný čas, počítače, Super online hry zdarma, Koulovaná která nebolí - online hra zdarma, Full HD tapety na PC, pro děti, Vlajky států USA, Kliparty pro Office

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Sportovní a tak podobně.

Náš tip pro děti i dospělé

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, politici, psychologie, rodinné vztahy, poruchy, historie, sport, umělci, školství, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, státní správa, zločin a právo, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, filozofie, vlastnosti, národnost atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií vlastnosti, poruchy, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, národnost, psychologie, profese a zaměstnání, přezdívky, záliby, lékařství, žurnalisté a novináři, školství, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, umělci, politika, historie, fikce a fantasy, věda, mytologie atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Závody aut, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Akční hry, Bojové hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Logické hry, Karetní hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Adventury, Animace, Střílečky a tak dále.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: Počítačové tapety pro Windows, Online hry zdarma, Vlajky amerických států USA, Vánoční píseň, odkaz, humor, Dopravní značky, Jmenovky na vánoční dárky ke stažení, hyperlinky, školství, zajímavosti

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Sportovní a tak podobně.

Internet, síť pro děti i dospělé

Full HD tapety na PC - počítačové tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. můžete využít v PC, počítač, notebook, displej, obrazovka počítače, mobil, ultrabook, phablet, mobilní telefon, smartphone, monitor a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), FreeBSD, OSX, Java ME, Linux Xubuntu, Windows 10, Android, SUSE Linux, Windows 95, BlackBerry OS, Windows 98. Wallpapers na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, zvířata, květiny, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, Formule 1, fraktály, free wallpapers, velkoměsta a noční život, nature - příroda, ptáci, motorky. Zvolit si můžete z velikostí 2560x1600, 1800x1440, 2560x1440, 1280x800, 1920x1080 Full HD, širokoúhlé 1366x768, 2160x3840, 1536x2560, HD 1280x720, 3200x1800, 2560x2048, 412x846, 1080x1800, 1280x960, 1920x1200, 1280x768 atd.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, cestování, linky, Wallpapers na PC, F, Poker Permainan kartu, Slovník pojmů Co je to?, Hry pro dívky online, Stručný encyklopedický slovník, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Onlinovky zdarma, výukové pomůcky, Vánoční štóla,

Několik fórů na závěr. Vtip Remíza: Nad alkoholem nelze zvítězit, jen Moraváci remizovali.

Hoď mi sem to kladivo.

Víte, jaký je rozdíl mezi lesem Řáholcem a ministerstvem financí? . . . Žádný, v obou se ozývá "Mankóo, Mankóo"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Poker online card game
Tipy na zajímavé weby
Real Madrid C.F.
Partnerské weby
Zimní krajinka
Naše tipy
Tapety sport na plochu
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Zamilované básničky:

Zamilované verše na dobré ráno
Romantické SMS pro holku
Omluvné sms zprávy
Romantické zprávy pro kluka
Romantické verše na dobrou noc
Romantické vzkazy pro miláčka
Vyznání lásky pomocí sms
Zamilované SMS holce

Narozeninová přáníčka:

Narozeninové texty podle věku
Narozeninový text podle jmen
Narozeninové přáníčko pro ženu
Narozeninové blahopřání pro muže
Narozeninová přáníčka dětem

Přání, blahopřání, přáníčka, gratulace:

Blahopřání k narozeninám
Blahopřání k svátku podle jmen
Gratulace k narozeninám
Gratulace k svátku podle jmen
Narozeninová blahopřání
Přání k narozeninám
Přání k svátku pro děti
Přání k výročí svatby
SMS přání k svátku
Vtipná blahopřání k svátku