Partnerské weby, technika, kultura, informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politici, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, přezdívky, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, fikce a fantasy, psychologie, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, rodinné vztahy, lékařství, filozofie, školství, umělci, sport, národnost, nadpřirozené osoby atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Moudra, rčení, úsloví, aforismy, hlášky, přísloví, výroky

Citáty slavných osobností, Moudra, rčení, úsloví, aforismy, hlášky, přísloví, výroky, z kategorií citáty o víře, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o manželství od různých známých osobností.

Síť, technika, kultura, informace

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Klíčová slova: Životopisy osobností, webovky, multimédia, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Omalovánky k vytisknutí, Online adventní magazín, Státní prapory států světa, linky, Anastacia, Vánoční magazín, Státní prapory, Hry pro kluky, Super free web games zdarma

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro děti, Logické hry, Bojové hry, Závody aut, Akční hry, Strategie, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Pro dívky, Střílečky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. bezlepkové cukroví, Vánoční prostírání, Bramborový salát, Strom, K Tisku, Dárky, K Vytisknutí, Přáníčko, Monitor, Písnička, Václavské náměstí, Televize, Sněhová vločka, Kapr, LED svíčky, Popelka, Jezulátko, Přání, Korálky, K Vytištění, Německy, Jesličky, Obrazovka, Vídeň, Betlém, Vosí hnízda, Staroměstské náměstí, Vánoční trhy, Sám doma, Osvětlení do oken, Dia apod.

Informace, technika, kultura, informace

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Velikonoční hry, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Karetní, Stolní hry a deskovky, Závodní, Klasické, Oddechové, Pro dívky, Logické, Strategie, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy a podobně.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Keywords:Online životopisy, biografie, F, ú, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Inzeruj, inzerce zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, V, zadarmo, Ocean wallpapers, Seznam vlajek měst České republiky, Super online kvízy, Slovník pojmů Co je to?

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Střílečky, Stolní hry a deskovky, Strategie, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Karetní, Oddechové, Logické, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Klasické, Bojové online gamesy, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry a podobně.

Náš tip, technika, kultura, informace

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Frky, černý humor, fórky, anekdoty, vtípky, vtipy

Potřebujete se naladit? Frky, černý humor, fórky, anekdoty, vtípky, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O Němcích, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O škole, Vtipné hádanky, O Somálcích, O důchodcích, O manželství, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi apod.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Dopravní značení, Topmodelky a celebrity, Vlajky měst České republiky, tipy, webové stránky, Flags of the world countries, weby, zdroje informací, Obrázky zdarma, zajímavosti

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, láska, dopravní prostředky, hmyz, Vánoce a Advent, rostliny, mapy, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, nápoje, symboly, věda, ovoce, sport, smajlíci a emotikony, přístroje, stavby, halloween, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, květiny, auta atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak vytvořit, v čem spustit, v čem upravit, jak spustit, kterak editovat, jak přehrát, jak převést, čím zobrazit, jak exportovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, obrazy disků, internet a web, konfigurační soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, koncovky souborů, video soubory, systémové soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, dokumenty apod.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Obchodník, Ekonom, Exilový prezident, Antropolog, Pittsburgh Penguins, Kancléř, Svatý, Herec, Textařka, Hokejisté, Komunisté, Sochař, Křesťanství, Česká královna, Poslanci, Miliardáři, Zpěvačka, Pedagog, Češi, Stoletá válka, Prezidenti ČR, Country, ČSSD, Prezidenti, Upálen, Atentát, AIDS, Producent, Teolog, Archivář, Čeští králové, Egypt, Herečka, Rakušan, Hudba, Hejtmani apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: Pozadí na plochu počítače, Online testy zdarma, info, Vlajky Amerických států, odkaz, zeměpis, hyperlinky, Cuba, volný čas, cestování, doporučujeme

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, láska, dopravní prostředky, hmyz, Vánoce a Advent, rostliny, mapy, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, nápoje, symboly, věda, ovoce, sport, smajlíci a emotikony, přístroje, stavby, halloween, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, květiny, auta atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak vytvořit, v čem spustit, v čem upravit, jak spustit, kterak editovat, jak přehrát, jak převést, čím zobrazit, jak exportovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, obrazy disků, internet a web, konfigurační soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, koncovky souborů, video soubory, systémové soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, dokumenty apod.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií psychologie, lékařství a medicína, počítače, ekonomie a ekonomika, matematika, fyzika, internet, rostliny, český jazyk, technika, literatura, latina, školství, hardware, zločin a právo, nápoje, nástroje, software, politika, chemie, příroda, kultura, věda, cestování atd.

Vtipy, fóry, černý humor, anekdoty, vtípky, frky

Zkuste vypnout! Vtipy, fóry, černý humor, anekdoty, vtípky, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky o tchýních, O Windows, O Chucku Norrisovi, O škole, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O Němcích, O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: zábava, Online hry zdarma, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, internetové stránky, URL, Jak spořit a vytvářet úspory?, Přehled vlajek USA, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky na PC, pro děti, odkazy, K, Přáníčka k výročí svatby, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Oblíbené roční období: Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Další odkazy:

Obrázky motorek na plochu PC
Odkazy na partnerské weby
Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications
Zajímavé webové stránky
Křesťanské omalovánky k tisku
Partnerské internetové stránky
Cestování do USA
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku a jmeninám
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přání a blahopřání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Texty k jmeninám:

Blahopřání k jmeninám pro ženu
Přání k svátku sms
Přání k jmeninám podle jmen
Blahopřání k svátku, sms texty
Přáníčko k svátku podle jmen
Gratulace k svátku pro děti