Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Logické, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Karetní, Vánoční online hry, Strategie, Oddechové, Pro dívky, Klasické, Závodní a podobně.

Informace, informace, cestování, volný čas

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií politika, cestování, latina, filozofie, rostliny, věda, náboženství a křesťanství, bankovnictví, školství, nástroje, psychologie, jídlo, lékařství a medicína, zkratky, různé, účetnictví, počítače, literatura, český jazyk, chemie, matematika, materiály, kultura, internet atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, ovoce, láska, rostliny, sport, ženy a dívky, náboženství, věda, nápoje, stavby, jídlo a nápoje, hudba, květiny, hmyz, halloween, mapy, nástroje a přístroje, přístroje, zvířata, dopravní prostředky atd.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, Super online hry zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Poker, Prapory českých měst, Online hry zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, Slova koledy Štědrej večer nastal, zajímavosti, Online vánoční webzine, info, č

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wisconsin, Ohio, Arizona, Oklahoma, New Jersey, Kalifornie, Minnesota, Oregon, Connecticut, New Hampshire, Severní Karolína, Florida, Arkansas, Kansas, Pensylvánie, Havaj, Massachusetts, Tennessee, Georgie, Washington, Utah, Michigan, Texas, Colorado, Virginie, Kentucky atd.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Vtípky, kameňáky, ftipy, vtipné texty, fórky, fóry

Chcete se uvolnit? Vtípky, kameňáky, ftipy, vtipné texty, fórky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O ženách, O ekonomech, Frky o tchýních, O Somálcích, O mužích, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O Windows, O gayích a homosexuálech, O Slovácích apod.

Keywords:doporučujeme, webové stránky, internetové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, Elektronické obrázkové vánoční přání ke stažení zdarma, pro dospělé, Biografie známých osobností, Super online kvízy, Santa Claus, V, Wallpapery na PC ke stažení, Státní prapory států světa

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj apod.

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Omalovánky, Farmářské hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Akční gamesky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Oddechové hry, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Deskovky, Oblíkačky apod.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Klíčová slova: pro děti, Online vánoční magazín, Nejlepší zeměpisné kvízy, Recepty na vánoční pokrmy nejen pro Štědrý večer, zábava, humor, tipy, Omalovánka Santy Klause, zdroje informací, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, volný čas, internet

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Staré hry online

Zkuste staré hry online. Vybírejte z kategorií Sportovní, Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Nejlepší zeměpisné kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Wallpapers na PC ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v monitor, displej, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, ultrabook, notebook, počítač, tablet, smartphone, PC a pro operační systémy SUSE Linux, Java ME, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Windows 7, Windows XP, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu. Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií budovy a stavby, hudební tapety, letadla, rostliny, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, wallpapery, noční města, zvířata, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, dopravní prostředky, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže. Stahujte v rozlišení HD 1280x720, 800x1280, 375x667, 1280x960, 1440x2560, 1280x768, 1600x1200, Full HD 1080x1920, 2560x1440, 320x568, 768x1024, 360x760, 2560x1600, 1680x1050, 360x640, 1280x854 atd.

Wallpapers na PC ke stažení - wallpapery na tablet

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v počítač, monitor, PC, mobilní telefon, smartphone, phablet, tablet, notebook, mobil, displej, ultrabook a pro operační systémy Windows Me, Windows 2000, macOS, Linux Fedora, OSX, Windows XP, Windows Server 2012, Java ME, FreeBSD, SUSE Linux, Mac. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, zvířata, fantasy, motorky, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, fraktály, Rally, závody aut, flóra, stromy, tenisté a tenistky. Dostupné velikosti jsou 1080x1920, 750x1334, 1680x1050, 1600x900, 854x480, 2048x1080, 1280x720, 1440x2560, 375x667, 640x480, 1800x1440, 1440x960, 1920x1080, 1600x2560, 768x1024, 1024x600 atd.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, webovky, weby, Vánoční jídlo, pokrmy a cukroví, zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Klipart vánoční dárky zdarma ke stažení, URL, Dopravní značky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Staré hry online

Zkuste staré hry online. Vybírejte z kategorií Sportovní, Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Síť, informace, cestování, volný čas

Ftipy, anekdoty, vtipy, fóry, kameňáky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Ftipy, anekdoty, vtipy, fóry, kameňáky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, kameňáky, murphyho zákony, černý humor, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o facebooku apod.

Nejhranější hry online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Karetní, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Sportovní, Oddechové, Klasické, Střílečky, Závodní, Logické, Hry na vaření a smažení, Strategie, Stolní hry a deskovky a podobně.

Wallpapery na PC ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapery na PC ke stažení. vhodné pro počítač, tablet, smartphone, monitor, PC, phablet, displej, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Java ME, macOS, Windows 98, Linux Ubuntu, Mac, Windows Me, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Android. Pozadí na plochu počítače z kategorií širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, hmyz a pavouci, motorky, free wallpapers, fantasy, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, květiny, nature - příroda, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, fraktály, flóra, stromy, velkoměsta a noční život. Dostupné velikosti jsou 800x1280, 1152x1920, Full HD 1080x1920, 1366x1024, 800x600, 750x1334, 412x846, 1200x1920, 1080x1800, 2048x1536, 360x720, 2160x3840, 2560x1440, 1536x2048, 2560x1920, 1366x768 atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: linky, Wallpapers na PC ke stažení, Nejlepší online hry zdarma, cestování, Dopravní značky, Sobí omalovánka, Seznam zkratek a akronymů, Kliparty zdarma, počítače, M, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Slovník pojmů Co je to?, Tipy na romantické vánoční filmy,

Několik fórů na závěr. Vtip Pepíčkova budoucnost: "Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. "Víš, co se stane z dětí, které lžou?" - "Politici nebo poslanci, paní učitelko.."

Nad alkoholem nelze zvítězit, jen Moraváci remizovali.

V ordinaci patologa nikdo z hostů nežije. Dneska ale znova přišla na kontrolu zombie.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Santa se sobem
Naše tipy
Kostky
Zajímavé internetové odkazy
Lady Gaga
Tipy na zajímavé weby
Grindr
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Zamilované básničky:

Zamilované zprávy pro miláčka
Romantické básničky na dobrou noc
Romantické verše pro kluka
Stýskací sms vzkazy
Vyznání lásky pomocí sms
Omluvné sms zprávy
Zamilované psaní holce
Zamilované vzkazy miláčkovi

Narozeninová přáníčka:

Přáníčka k narozeninám podle věku
Narozeninový text sms
Texty z lásky k narozeninám
Narozeninová blahopřání pro ženu
Narozeninové texty podle jmen

Přání, blahopřání, přáníčka, gratulace:

Blahopřání k jmeninám
Blahopřání k sňatku
Blahopřání k výročí sňatku
Gratulace k sňatku
Gratulace k svátku pro děti
Narozeninová sms přání
Přání k sňatku
Přání k svátku pro manžela
Přání pro novomanžele
SMS přání k svátku podle jmen
Vtipná sms přání k narozeninám