Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Vtípky, vtipy, fóry, ftipy, černý humor, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipy, fóry, ftipy, černý humor, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ženách, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O mužích, Vtipy o Bohu, O Windows, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O škole apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, země jižní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie apod.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: mytologie, školství, zločin a právo, záliby, historie, sport, křesťanství, nadpřirozené osoby, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, psychologie, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, poruchy, umělci, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, osobnosti atd.

Klíčová slova: Seznam zemí světa a jejich vlajky, kuriozity, Superhry a hry online zdarma, hyperlinky, Fotografie topmodelek, V, Stručný slovník pojmů a termínů, Prapory regionů a království, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, Online testy zdarma, Online hry pro děti zdarma, Dopravní značky, Vlajky jednotlivých států USA

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Tapety na plochu PC - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC. doporučujeme pro PC, monitor, obrazovka počítače, ultrabook, tablet, mobilní telefon, displej, počítač, mobil, smartphone, phablet a pro operační systémy Linux Xubuntu, Mac, Linux Ubuntu, Slackware, Chrome OS, Lubuntu, Windows 95, Windows Me, Windows Server 2012, Windows 98, Microsoft Windows Vista. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: noční města, rostliny, auta, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, budovy a stavby, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, letadla, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1080 Full HD, 1280x768, 1280x960, 1536x2048, 1536x864, 412x846, 360x720, 320x568, 1200x1920, hi res 2560x1920, 854x480, 640x480, 1280x854, 1536x2560, 2160x3840, 375x667 atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Informace, internet, počítače, hry

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: psychologie, český jazyk, různé, sport, kultura, rostliny, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, politika, software, stavebnictví, internet, literatura, příroda, cestování, bankovnictví, technika, hardware, nápoje, nemoce, filozofie, zkratky, školství atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Keywords:Online hry zdarma, info, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Thierry Daniel Henry, Stručný slovník pojmů a termínů, P, zajímavosti, Přání a přáníčka, tipy, URL, pro dospělé

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, výstražné značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií národnost, poruchy, přezdívky, herectví, herci a herečky, historie, lékařství, mytologie, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, filozofie, politici, psychologie, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, zločin a právo, nadpřirozené osoby, osobnosti, vlastnosti, fikce a fantasy atd.

Náš tip, internet, počítače, hry

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky apod.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Přehled zkratek a akronymů, internet, Kelly Clarkson, Životopisy osobností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zadarmo, Blahopřání nejen k narození miminka, Skvělé hry online zdarma, odkaz, multimédia, Tapety na plochu PC

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Pozadí na PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v tablet, PC, obrazovka počítače, smartphone, phablet, ultrabook, počítač, monitor, mobil, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy Java ME, Linux Mint, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Windows NT, Windows Me, Mac, Windows Server 2012, SUSE Linux, OSX, Linux Xubuntu. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií Formule 1, vesmír, kosmos, ptáci, zvířata, fantasy, velkoměsta a noční život, květiny, hmyz a pavouci, flóra, stromy, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, fraktály, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 360x760, 800x600, 1200x1920, 800x1280, 2560x1600, 2048x1080, 2160x3840, 1600x2560, 1680x1050, 1366x1024, 1280x960, 1280x800, 1536x2048, 854x480, 1024x600, 360x640 atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Životopisy osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. První republika, Ministr zahraničí, Filozof, Ekonom, Teolog, Královna, Olympijský vítěz, Architekt, Textař, Pittsburgh Penguins, Normalizace, Hudba, Protektorát, Čech, Poslanci, New Jersey Devils, Komunista, Novinář, Miliardář, Svatý, Američan, Malíř, Producent, Obchodník, Životopis, Orlík, Olympiáda, Francouz, Kancléř, Brno, Nobelova cena, Závodník, Slovenští prezidenti, Charta 77, Herečka, Dramatik apod.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Auta a závodní, Oddechové hry, Logické hry, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Barbie hry, Hannah Montana, Farmářské hry, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, hudba, symboly, nápoje, dopravní prostředky, zvířata, náboženství, přístroje, Vánoce a Advent, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, ptáci, sport, věda, rostliny, mapy, auta, zelenina, hmyz atd.

Přísloví, výroky, moudra, hlášky, myšlenky, bonmoty, úsloví

Citáty slavných osobností, Přísloví, výroky, moudra, hlášky, myšlenky, bonmoty, úsloví, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o životě od různých známých osobností.

Klíčová slova: Pozadí na PC zdarma ke stažení, Kliparty zdarma, F, Spain, odkazy, Super online kvízy, volný čas, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, Online testy zdarma, humor, Dopravní značky

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Pozadí na PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v tablet, PC, obrazovka počítače, smartphone, phablet, ultrabook, počítač, monitor, mobil, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy Java ME, Linux Mint, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Windows NT, Windows Me, Mac, Windows Server 2012, SUSE Linux, OSX, Linux Xubuntu. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií Formule 1, vesmír, kosmos, ptáci, zvířata, fantasy, velkoměsta a noční život, květiny, hmyz a pavouci, flóra, stromy, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, fraktály, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 360x760, 800x600, 1200x1920, 800x1280, 2560x1600, 2048x1080, 2160x3840, 1600x2560, 1680x1050, 1366x1024, 1280x960, 1280x800, 1536x2048, 854x480, 1024x600, 360x640 atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Síť, internet, počítače, hry

Hlášky, bonmoty, rčení, motta, myšlenky, moudrosti, výroky

Citáty slavných osobností, Hlášky, bonmoty, rčení, motta, myšlenky, moudrosti, výroky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o kráse od různých známých osobností.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: fyzika, věda, sport, účetnictví, filozofie, nemoce, internet, zkratky, cestování, technika, latina, hardware, náboženství a křesťanství, stavebnictví, rostliny, různé, matematika, jídlo, školství, software, příroda, český jazyk, zločin a právo, politika atd.

Klíčová slova: zábava, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Seznam zkratek a akronymů, Státní prapory států světa, Superhry a hry online zdarma, Fernando José Torres Sanz, zdroje informací, Přehled souborových přípon, H, Prapory českých měst, doporučujeme, webové stránky, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Arab: Na palubě Boeingu přistoupí letuška k Arabovi a ptá se: "Budete si přát něco k pití ?" Muž klidně odpoví: "Ne, díky, za chvíli budu řídit..."

Potkají se dva policajti, jeden z nich je smutný. Ten druhý se ho ptá, co je. "Ále, manželka je v agonii." Ten druhý: "No, snad jí vyjde počasí."

Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Další odkazy:

Přání, přáníčka, blahopřání
Partnerské internetové stránky
Kliparty zadarmo ke stažení
Linky na partnerské weby
Kalkata city
Naše tipy na užitečné weby
Geography and flags
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázky k svátku
Tipy na užitečné weby
Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Gratulace, přáníčka, blahopřání a přání:

Vtipná přání k narození dítěte
Vzorová blahopřání k jmeninám
Originální gratulace k svatbě
Netradiční SMS, MMS gratulace k narozeninám
Romantická gratulace k sňatku
Legrační gratulace pro novomanžele
Humorná báseň ke svátku pro manžela
Humorná přáníčka k výročí sňatku
Zajímavá přání k narození dítěte
Zajímavá blahopřání k svátku pro manžela

Přání k narozeninám:

Přáníčka k narozeninám pro ženu
Narozeninové texty podle jmen
Gratulace k narozeninám sms
Přání k narozeninám dětem
Narozeninové přání pro muže

Přáníčka k jmeninám:

Gratulace k jmeninám podle jmen
Texty k svátku dětem
Blahopřání k svátku podle jmen
Texty k jmeninám pro muže
Přáníčko k jmeninám pro ženu
Přáníčka k svátku pro kamarádku

Gratulace k svátku:

Texty k svátku pro ženu
Přáníčka k svátku pro kamarádku
Gratulace k jmeninám dětem
Texty k jmeninám podle jmen
Přání k svátku pro muže
Přáníčka k jmeninám sms

Zamilované vzkazy:

Zamilované básničky pro holku
Romantické zprávy pro miláčka
Zamilované SMSky na dobrou noc
Romantické SMS pro kluka
Vyznání lásky pomocí sms
Romantické SMSky klukovi
Romantické básničky holce
Omluvné sms zprávy

Narozeninová blahopřání:

Blahopřání k narozeninám pro ženu
Přání k narozeninám podle jmen
Texty z lásky k narozeninám
Narozeninová přáníčka pro muže
Narozeninové blahopřání podle věku