Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

černý humor, fórky, vtípky, vtipy, vtipné texty, fóry

Potřebujete se uvolnit? černý humor, fórky, vtípky, vtipy, vtipné texty, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O škole, Vtipy o cikánech, O manželství, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O Windows apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Avangard Omsk, Gymnasté, Textařka, Skladatel, Sebevražda, Herec, Archivář, Herečka, Maršál, Křesťanství, Mluvčí, Vojevůdce, Československo, Orlík, Zpěvačka, Režisér, První republika, Kancléř, Sci-fi, Olympijští vítězové, Hudba, Američané, Prezidenti ČR, Nežijící, New Jersey Devils, Královna, Továrník, Textař, Hokejisté, Olympijský vítěz, Spisovatel, Hokej, KSČ, NHL, Normalizace, New York Rangers apod.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Obrázky na plochu počítače, volný čas, humor, Andrés Iniesta, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Dopravní značení, B, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, H, F, zdroje informací, internetové stránky

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Deskovky, Auta a závodní, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, online html5 hry, Barbie hry, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Adventury, Strategické onlinovky, Akční gamesky apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Informace, internet, počítače, hry

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online . Naleznete zde Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Barbie hry, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Keywords:Přehled souborových přípon, linky, Nej hry online, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Co je to Romulus Remus?, URL, Online testy zdarma, Full HD tapety ke stažení, Hazard a gambling, Obrázky vlajek měst ČR, Biografie slavných osobností, V

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Náš tip, internet, počítače, hry

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zábava, multimédia, Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes, zeměpis, Nejhranější hry online, Stručný encyklopedický slovník, Luis Suárez - fußballspieler, Dopravní značky, info, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Hry pro kluky

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, rodinné vztahy, sport, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, osobnosti, profese a zaměstnání, školství, historie, umělci, psychologie, politika, mytologie, politici, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

PC pozadí pro Windows - tapety na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. můžete využít v notebook, mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, displej, PC, smartphone, phablet, ultrabook, tablet, počítač a pro operační systémy OSX, Windows 10, Android, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Slackware, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Windows 95. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: květiny, kytky, hudební tapety, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, dopravní prostředky, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, rostliny, auta, motorky, motocykly, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, noční města, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie. Dostupné rozměry 1280x854, 1280x960, 1024x600, hi res 2560x1920, 1600x900, 2560x1600, 1280x800, 1920x1280, 360x640, 2048x1536, 750x1334, širokoúhlé 1366x768, 640x480, 1920x1200, 800x1280, 1280x768 atd.

Síť, internet, počítače, hry

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, halloween, osobnosti a lidé, sport, hudba, Vánoce a Advent, symboly, muži, nástroje a přístroje, auta, zvířata, hmyz, stavby, smajlíci a emotikony, ovoce, zelenina, mapy, jídlo a nápoje, květiny, dopravní prostředky, náboženství, rostliny atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, geocaching, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, hudební zkratky, země EU, úřady a ministerstva, státy usa, měny, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, okresy České republiky, vojenské hodnosti apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete Relaxační onlinovky, Logické, Sportovní, Akční hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, pro dospělé, zajímavosti, Vlajky Amerických států, školství, F, Obrázky vlajek států světa, Blahopřání, gratulace, zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, odkaz

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, rodinné vztahy, sport, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, osobnosti, profese a zaměstnání, školství, historie, umělci, psychologie, politika, mytologie, politici, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

PC pozadí pro Windows - tapety na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. můžete využít v notebook, mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, displej, PC, smartphone, phablet, ultrabook, tablet, počítač a pro operační systémy OSX, Windows 10, Android, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Slackware, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Windows 95. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: květiny, kytky, hudební tapety, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, dopravní prostředky, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, rostliny, auta, motorky, motocykly, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, noční města, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie. Dostupné rozměry 1280x854, 1280x960, 1024x600, hi res 2560x1920, 1600x900, 2560x1600, 1280x800, 1920x1280, 360x640, 2048x1536, 750x1334, širokoúhlé 1366x768, 640x480, 1920x1200, 800x1280, 1280x768 atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Bonmoty, motta, myšlenky, moudrosti, přísloví, výroky, aforismy

Citáty slavných, Bonmoty, motta, myšlenky, moudrosti, přísloví, výroky, aforismy, . Mj. na webu naleznete citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o penězích od různých známých osobností.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Klíčová slova: weby, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejhranější online testy a kvízy, cestování, pro děti, Východní Asie, Online hry zdarma, Světové vlajky, Online vánoční magazín, Přehled souborových přípon, Free game online hry, Vlajky států USA, Obrázky, omalovánky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Výměna žárovky: Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Chcete vydělávat díky Facebooku? Jděte do Účet -> Nastavení účtu -> Deaktivace účtu. A začněte, dop*dele, konečně pracovat!

Další odkazy:

World countries flags
Odkazy na partnerské weby
Zdarma ke stažení
Naše tipy na zajímavé stránky
Manchester United F.C.
Tipy na užitečné weby
Přání k narozeninám
Odkazy na užitečné webové stránky
Kim Kardashian naked
Naše tipy na užitečné weby
Cestovatelské stránky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčka k jmeninám:

Blahopřání k jmeninám sms
Blahopřání k svátku pro kamarádku
Přáníčko k jmeninám pro ženu
Texty k jmeninám dětem
Přáníčko k svátku, sms texty
Gratulace k svátku pro děti