Naše tipy, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, hudební zkratky, měny, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, státy usa, geocaching, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, země EU, okresy České republiky, obecné zkratky apod.

Síť, cestování, hry, zábava

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, země východní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií český jazyk, zkratky, různé, nástroje, příroda, nápoje, politika, náboženství a křesťanství, sport, filozofie, nemoce, literatura, chemie, fyzika, účetnictví, technika, stavebnictví, internet, cestování, školství, počítače, hardware, zločin a právo, rostliny atd.

Klíčová slova: zeměpis, Federace USA, Webové html5 hry zdarma, F, Vánoční koleda, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, počítače, kuriozity, Omalovánka sněhuláka online k vybarvení, Adventní magazín, Wallpapery do mobilu, odkazy, Kliparty zdarma

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Wallpapery do mobilu - tapety na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery do mobilu. můžete využít v PC, ultrabook, smartphone, monitor, displej, tablet, notebook, mobil, počítač, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 7, Linux Mint, Windows Server 2012, Windows 95, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Linux Fedora, Windows 10, Java ME, OSX, Windows Me. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako tenisté a tenistky, fantasy, nature - příroda, oceán, moře, pláže, zvířata, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, ptáci, motorky, Formule 1, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, free wallpapers, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolit si můžete z velikostí 1280x768, 393x786, 1440x900, 1152x768, 360x640, 1920x1440, 1536x2560, 1680x1050, 412x846, 3200x1800, 750x1334, 1440x960, 3200x1200, 360x760, 854x480, Full HD 1080x1920 atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Super online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Bojové hry, Akční hry, Pro dívky, Karetní hry, Závody aut, Relaxační hry, Střílečky, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Logické hry, Strategie, Adventury, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti a tak dále.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Pensylvánie, Louisiana, Mississippi, Aljaška, Oklahoma, Michigan, Vermont, Rhode Island, Wisconsin, Texas, Západní Virginie, Maine, Nové Mexiko, Arkansas, Arizona, Alabama, Kansas, New Hampshire, Nevada, Kalifornie, Indiana, Nebraska, Severní Karolína, Florida, New Jersey, Oregon atd.

Keywords:Hry pro nejmenší děti online zdarma, Státní prapory států světa, zajímavosti, Tapety na plochu PC, Přáníčka a obrázky k svátku, Super online hry zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, školství, Warez, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, volný čas, Dopravní značení

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: profese a zaměstnání, státní správa, žurnalisté a novináři, sport, vlastnosti, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, zločin a právo, školství, herectví, herci a herečky, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, nadpřirozené osoby, psychologie, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, křesťanství, záliby, umělci, mytologie atd.

Fórky, anekdoty, černý humor, vtipy, ftipy, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, anekdoty, černý humor, vtipy, ftipy, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Windows, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O ženách, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O Slovácích, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O Němcích apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Tennessee, Rhode Island, Wyoming, Wisconsin, Kentucky, Florida, Nevada, Západní Virginie, Georgie, Pensylvánie, Texas, Oregon, Mississippi, Iowa, Utah, Illinois, Idaho, Jižní Karolína, Nebraska, Louisiana, Connecticut, Jižní Dakota, New York, Delaware, Arizona atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Vánoční web, linky, Digitální počítačové hry, herní konzole, doporučujeme, Dopravní značky, A, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, weby, zadarmo, Obrázky zdarma, multimédia

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Američan, Esejista, Olympijští vítězové, Teolog, Prezidenti USA, Francouz, Závodník, Ministři, Podnikatel, Podnikatelé, Křesťanství, Malíř, Herečka, KHL, Gymnasté, Architekt, Žhavé výstřely, Kněz, Hudba, Český slavík, Pop, Itálie, Sebevražda, Česká královna, Sochař, Zlatý slavík, Vrah, Dallas Stars, Životopis, Manýrismus, Hejtmani, Rétorika, První republika, Avangard Omsk, Textařka, Boston Bruins apod.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, internetové stránky, Online testy zdarma bez registrace, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, odkaz, Online zeměpisné testy zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online omalovánky Sport pro děti, Vlajky států obrázků, Nejhranější hry online, Vlajky měst České republiky

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Vánoční web - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dekorace, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. K Vytisknutí, Špalda, Jezulátko, Třásně, Borovice, Adventní svícen, Popelka, Samolepky, Papírový vánoční stromek, Láska nebeská, Košíčky, Rumové řezy, Vánoční punč, Windows, Rostliny, Tapeta, Dárky, Tablet, Vinná klobása, Jesličky, Sám doma, Smrk, Omalovánky, SMS, Keramický adventní věnec, Text, Vánoční tapety, Adventní věnec, Vánoční svícen, Jmenovky, bezlepkové cukroví apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak konvertovat, kterak editovat, jak exportovat, jak importovat, jak spustit, jak převést, čím zobrazit, v čem spustit, v čem upravit, čím prohlížet následující typy souborů: komprimace dat, koncovky souborů, písma, fonty, grafiku, video soubory, konfigurační soubory, internet a web, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: č, pro dospělé, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, webovky, Slovník pojmů Co je to?, World Flags, zdroje informací, zdarma, cestování, Online hry pro děti zdarma, URL, zábava, Fotografie topmodelek, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Vada zraku: "Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Novomanžel se ptá sve ženy: "Proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?" "Vařim!" "A to takhle ? "No, vždyt tady se píše: Slepici půl hodiny mírně dusíme."

Další odkazy:

Ozdobený vánoční stromeček
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Ohňostroj
Partnerské internetové stránky
Nejznámější vánoční trhy
Zajímavé webové stránky
Vánoční svícen
Tipy na Partnerské weby
FC Barcelona
Tipy na užitečné weby
Jak má vypadat novoročenka?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Narozeninové blahopřání:

Narozeninová přáníčka pro ženu
Přáníčko k narozeninám podle jmen
Narozeninové přáníčko sms
Gratulace k narozeninám podle věku
Přání k narozeninám pro muže

Přáníčka k jmeninám:

Texty k svátku dětem
Přáníčko k svátku sms
Přání k svátku pro muže
Gratulace k svátku podle jmen
Blahopřání k jmeninám pro děti
Přáníčka k svátku pro kamarádku

Adventní přání, vánoční blahopřání a novoroční gratulace:

Elektronická novoročenka
Vánoční přání ke stažení
Novoroční přání
Přání do nového roku
Originální vánoční gratulace
Elektronické vánoční přání
Přání k adventu
Přání k Vánocům
Adventní gratulace zadarmo
Vánoční přáníčka ke stáhnutí

Gratulace, přáníčka, blahopřání a přání:

Vtipná SMS, MMS gratulace k jmeninám
Jednoduchá básnička k jmeninám pro manželku
Nejkrásnější přáníčka k výročí sňatku
Nejkrásnější blahopřání k svátku pro manžela
Neobvyklá SMS, MMS přání k narozeninám
Netradiční přáníčko k svátku
Veselá gratulace k jmeninám
Neobvyklá blahopřání k jmeninám pro děti
Veselá blahopřání k svatbě
Humorná přání výročí svatby

Texty blahopřání:

Blahopřání ke sňatku
Blahopřání ke svatbě
Blahopřání ke svátku
Blahopřání k narození dítěte
Blahopřání k narozeninám
Blahopřání k narozeninám podle věku
Blahopřání k výročí