Naše tipy, počítače a internet

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Wallpapery do mobilu - wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapery do mobilu. doporučujeme pro tablet, smartphone, phablet, počítač, notebook, monitor, PC, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, mobil a pro operační systémy Chrome OS, Microsoft Windows 8, Windows NT, SUSE Linux, Windows 7, Windows Me, Slackware, Windows 2000, Windows XP, macOS, Red Hat Linux. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, fraktály, tenisté a tenistky, nature - příroda, fantasy, Rally, závody aut, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, Formule 1, motorky, sportovní wallpapery, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně. Stahujte v rozlišení 1024x768, 375x667, 1680x1050, 1920x1080, 1280x1024, 393x786, 1600x900, 375x812, 1440x2560, 1366x768, 1440x960, 1920x1200, 2160x3840, 1600x1200, 1920x1280, 1280x768 atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Webové online hry zdarma

Doporučujeme webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Adventury, Oblíkačky, Deskovky, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Akční gamesky, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Omalovánky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: volný čas, Webové html5 hry zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, weby, Obrázky k vybarvení, Vlajky států obrázků, Slovník pojmů Co je to?, školství, Úspory a spoření, zeměpis, info, webové stránky, Wallpapery do mobilu

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

černý humor, vtipné texty, vtipy, kameňáky, fóry, fórky

Zkuste vypnout! černý humor, vtipné texty, vtipy, kameňáky, fóry, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O Slovácích, O škole, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, O mužích, O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O Windows, Vtipy o cikánech, O ekonomech apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Informace, počítače a internet

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií osobnosti, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, zločin a právo, politici, umělci, mytologie, žurnalisté a novináři, školství, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, vlastnosti, nadpřirozené osoby, záliby, historie, filozofie, přezdívky, sport, křesťanství, lékařství, státní správa atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Keywords:Online hry zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný slovník pojmů a termínů, Sexy Christina ricci, Kliparty zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, počítače, Panamská vlajka, Prapory regionů a království, Tapety na PC zdarma ke stažení, humor

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. New York Rangers, Faraon, Náboženství, Olympiáda, Státník, Básníci, Diplomat, Český slavík, Překladatel, Pittsburgh Penguins, Pedagog, Lord, Československo, Poslanec, Miliardář, Čech, Manýrismus, Exilový prezident, Češi, Hokejisté, Dallas Stars, Voják, Producent, První republika, Ministr zahraničí, Boston Bruins, Francouz, Florida Panthers, Trest smrti, Angličané, Nežijící, Zlatý slavík, Česká královna, Žhavé výstřely, Husité, Komunisté apod.

Vtipné texty, vtipy, fóry, černý humor, ftipy, fórky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, vtipy, fóry, černý humor, ftipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, černý humor, vtipné básničky, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Obrázky na plochu PC, Online vánoční webzine, Vlajky států USA, Banderas de los Países del Mundo, zdroje informací, Seznam souborových přípon, pro děti, Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes, doporučujeme, pro dospělé, cestování, hyperlinky

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, země EU, mezinárodní organizace, geocaching, politické strany a hnutí, státy usa, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Náš tip, počítače a internet

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Vánoční online hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Klasické, Strategie, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Střílečky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Karetní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Velikonoční hry a podobně.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Karetní hry, Sportovní hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Hry pro děti, Strategie, Střílečky, Postřehové hry, Relaxační hry, Animace, Bojové hry, Akční hry a tak dále.

Klíčová slova: výukové pomůcky, R, Dopravní značení, Pozadí na plochu monitoru, V, Online geografické testy zdarma bez registrace, linky, Zlatan Ibrahimović, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, internet, Online testy a kvízy zdarma

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, země EU, mezinárodní organizace, geocaching, politické strany a hnutí, státy usa, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Internet, síť, počítače a internet

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Vybírejte z kategorií Bojové hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Adventury, Pro dívky, Hry pro děti, Závody aut, Hry pro dva hráče, Strategie, Sportovní hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Animace a tak dále.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Klíčová slova: internetové stránky, kuriozity, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, č, zajímavosti, Beyoncé Knowles, ú, multimédia, PC pozadí pro Windows, V, Vánoční magazín, Seznam vlajek měst České republiky, Istanbul city, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Kniha: Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Další odkazy:

Obrázek koš s vajíčky
Naše tipy na zajímavé stránky
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Doporučené internetové odkazy
Omalovánky a vymalovánky
Tipy na zajímavé weby
Thierry Henry
Odkazy na užitečné webové stránky
Jihočeský kraj
Odkazy na zajímavé weby
O Arsenal Football England

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčka k svátku:

Přáníčko k svátku pro muže
Přání k svátku podle jmen
Blahopřání k svátku, sms texty
Blahopřání k jmeninám pro děti
Gratulace k svátku sms
Texty k svátku pro kamarádku