Naše tipy, cestování, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, evropské země a státy apod.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Oddechové, Bojové online gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Pro dívky, Klasické, parkování - parkovačky, Střílečky, Závodní a podobně.

Hlášky, aforismy, moudrosti, výroky, bonmoty, úsloví, rčení

Citáty slavných, Hlášky, aforismy, moudrosti, výroky, bonmoty, úsloví, rčení, . Mj. na webu naleznete moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o víře od různých známých osobností.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Sportovní hry, Karetní hry, Akční hry, Animace, Střílečky, Hry pro děti, Závody aut, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Pro dívky a tak dále.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: zábava, H, kuriozity, výukové pomůcky, Velikonoční pondělí, Webové online testy zdarma, Vlajky spojených států amerických, Členské země americké federace, Veselé velikonoční přání Roztomilý zajíček, Přehled zkratek a akronymů, Seznam zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Free game online hry

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Washington, Oklahoma, Vermont, Maine, Michigan, New Hampshire, Kalifornie, Aljaška, Illinois, Montana, Minnesota, Georgie, Iowa, Arkansas, Západní Virginie, Havaj, New York, Kansas, Nové Mexiko, Delaware, Virginie, Nebraska, Louisiana, Wyoming, Severní Dakota, Utah atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Velikonoční hry, Klasické, Strategie, Sportovní, Bojové online gamesy, Závodní, Karetní, Stolní hry a deskovky, Logické, Oddechové, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Pro dívky a podobně.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online. Vybírejte z kategorií Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - wallpapers na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. doporučujeme pro monitor, PC, phablet, notebook, mobil, mobilní telefon, smartphone, počítač, displej, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Linux Fedora, macOS, Red Hat Linux, Windows 2000, FreeBSD, BlackBerry OS, Lubuntu, Slackware, Mac, Linux Ubuntu. Obrázky ke stažení z kategorií auta, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, zvířata, wallpapery, dopravní prostředky, rostliny, Roztomilá zvířátka, letadla, psi a štěňátka, příroda, krajina, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, hudební tapety, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny. Vyberte si rozměr z 360x720, 2560x2048, 1600x1200, 800x600, 1600x2560, 1152x1920, 2048x1080, 1440x2560, 1280x960, 393x786, 1920x1080 Full HD, 1920x1440, 768x1024, 1680x1050, hi res 2560x1920, 1080x1800 atd.

Keywords:Online web Hry zdarma bez registrace, Databáze osobností Kdo je to?, A, pro dospělé, Mám čest být vajíčko - velikonoční přáníčko, V, Webové html5 hry zdarma, Hry pro dívky online, Velký pátek, webové stránky, Prapory všech zemí světa, Ilustrační obrázky

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, státní správa, rodinné vztahy, umělci, historie, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, profese a zaměstnání, psychologie, vlastnosti, filozofie, mytologie, žurnalisté a novináři, křesťanství, záliby, podnikání a podnikatelé, politika, nadpřirozené osoby, sport, herectví, herci a herečky atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Síť, cestování, počítače a internet

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Online vánoční webzine - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kapr, Plzeň, Zdraví, Vosí hnízda, Tablet, Dárky, Kuba, Vánoční dekorace, Stromeček, Strom, Václavské náměstí, Vánoční ubrusy, Papírové ozdoby, Vánoční prostírání, Korálky, Santa Claus, Vánoční hvězda, Koleda, Svíčky, Kavkazská jedle, Jídlo, Kameňák, Pro děti, Lindt, K Vytisknutí, Atmosféra, Bramborový salát, Jedle, Lego, Přáníčko, Vánoční svíčky apod.

Klíčová slova: Tapety na PC ke stažení, odkaz, Slovník pojmů Co je to?, Obrázky k vybarvení, doporučujeme, Biografie slavných osobností, weby, Tapety na plochu auta, F, Kliparty zdarma, Seznam souborových přípon, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Farmářské hry, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Logické hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Letecké simulátory, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Vaření a smažení, Oblíkačky, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Adventury, online html5 hry apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, filozofie, cestování, stavebnictví, různé, školství, nástroje, jídlo, nápoje, internet, psychologie, latina, matematika, český jazyk, počítače, věda, fyzika, náboženství a křesťanství, nemoce, příroda, technika, zločin a právo, literatura atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, zahraniční značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, výstražné značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Klíčová slova: hyperlinky, počítače, Online vánoční webzine, Obrázek hnědé vejce, Stručný encyklopedický slovník, Skvělé hry online zdarma, info, Co je to Kalkýš?, Dopravní značky, humor, internetové stránky

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Severní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Vtipy, frky, ftipy, vtípky, fórky, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipy, frky, ftipy, vtípky, fórky, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O zvířátkách, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O škole, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O manželství, Vtipné hádanky, O důchodcích, O Windows, O ekonomech, O mužích apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Klíčová slova: Wallpapery na PC ke stažení, Obrázky vlajek měst ČR, internet, školství, Nejlepší školní testy a kvízy, Belize, URL, linky, odkazy, Free game online hry, zadarmo, webovky, Stahujte velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Kuře: Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Další odkazy:

Obrázková přání k svátku podle jmen
Tipy na Partnerské weby
Svatební blahopřání a texty
Doporučené odkazy
Tapeta Ježíš na plochu
Partnerské internetové stránky
Velikonoční přáníčka pro vaše blízké
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Tapety na plochu zdarma
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Blahopřání Mám čest být vajíčko

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Blahopřání, gratulace, přání a přáníčka:

Veselá blahopřání k sňatku
Veselá přání k narozeninám
Veršovaná přáníčka k sňatku
Zajímavá narozeninové texty
Nejkrásnější přáníčka k narození dítěte
Srandovní narozeninová přání
Nejhezčí přání k výročí sňatku
Vzorová báseň k jmeninám pro manželku
Humorná blahopřání výročí svatby
Veselá narozeninový text

Narozeninové blahopřání:

Narozeninová přáníčka pro ženu
Přáníčko k narozeninám podle jmen
Narozeninové přáníčko sms
Gratulace k narozeninám podle věku
Přání k narozeninám pro muže

Přáníčka k jmeninám:

Blahopřání k svátku pro děti
Přání k svátku pro kamarádku
Přáníčko k jmeninám, sms texty
Přáníčka k svátku pro ženu
Blahopřání k jmeninám podle jmen
Gratulace k jmeninám pro muže

Přáníčka k jmeninám:

Texty k svátku dětem
Přáníčko k svátku sms
Přání k svátku pro muže
Gratulace k svátku podle jmen
Blahopřání k jmeninám pro děti
Přáníčka k svátku pro kamarádku

Zamilované zprávy:

Stýskací sms vzkazy
Omluvné sms zprávy
Zamilované SMS holce
Zamilované verše pro kluka
Zamilované vzkazy pro holku
Romantické psaní miláčkovi
Zamilované básničky na dobré ráno
Vyznání lásky pomocí sms

Narozeninový text:

Narozeninové přání pro ženu
Přáníčka k narozeninám podle věku
Narozeninové texty pro muže
Texty k narozeninám podle jmen
Texty z lásky k narozeninám