Naše tipy, hry, cestování, všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, geocaching, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, hudební zkratky, měny, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, státy usa, země EU, obecné zkratky, fyzikální jednotky apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, země střední Asie, země východní Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, Seznam státních vlajek, Americké federální vlajky, Americké federální vlajky, Obrázek Velikonoční blahopřání, tipy, multimédia, Wallpapers na plochu počítače, Cesmína, zeměpis, Prapory regionů a království, Full HD wallpapers na PC, Vše o Vánocích

Frky, vtípky, vtipy, anekdoty, kameňáky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtípky, vtipy, anekdoty, kameňáky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O mužích, O ženách, Vtipy o doktorech, O škole, O Němcích, Frky o tchýních, O Slovácích, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O zvířátkách, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Georgie, Virginie, Havaj, Jižní Dakota, Maine, Texas, Delaware, Západní Virginie, Indiana, Nové Mexiko, Oklahoma, Pensylvánie, Idaho, Michigan, Severní Karolína, Alabama, Mississippi, New Jersey, Oregon, Connecticut, Massachusetts, Tennessee, Kansas, Rhode Island, Wyoming, Montana atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Keywords:Obrázky vlajek měst ČR, cestování, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník, Vánoční trhy, kuriozity, zadarmo, F, Půjdem spolu do Betléma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky měst a obcí České republiky, Dopravní značky

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Ftipy, vtipy, fóry, kameňáky, černý humor, vtípky

Zkuste vypnout! Ftipy, vtipy, fóry, kameňáky, černý humor, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, O ženách, O Slovácích, O důchodcích, O mužích, Frky ze života, O Němcích, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, O škole, Frky o tchýních, O Somálcích, O manželství, O ekonomech apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, přístroje, hudba, stavby, auta, dopravní prostředky, květiny, smajlíci a emotikony, mapy, Vánoce a Advent, rostliny, zelenina, ženy a dívky, osobnosti a lidé, láska, jídlo a nápoje, nápoje, hmyz, symboly, ovoce, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, přezdívky, státní správa, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, historie, žurnalisté a novináři, politici, záliby, věda, politika, psychologie, nadpřirozené osoby, umělci, školství, sport, poruchy, národnost atd.

Klíčová slova: volný čas, odkaz, doporučujeme, Jak vypadá jmelí?, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Biografie slavných osobností, Malaysia, Hry pro dívky online, Vánoční web, Obrázky na plochu počítače, F

Motta, hlášky, přísloví, rčení, úsloví, myšlenky, aforismy

Slavné citáty, Motta, hlášky, přísloví, rčení, úsloví, myšlenky, aforismy, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o penězích od různých známých osobností.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete evropské země a státy, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Bonmoty, moudrosti, úsloví, hlášky, rčení, výroky, myšlenky

Slavné citáty, Bonmoty, moudrosti, úsloví, hlášky, rčení, výroky, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vaření a smažení, Omalovánky, online html5 hry, Akční gamesky, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Adventury, Hry s koňmi, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: Wallpapery na PC ke stažení, Přehled souborových přípon, webovky, Madonna, hyperlinky, Biografie známých osobností, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Tipy na Štědrý den, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, linky, V

Motta, hlášky, přísloví, rčení, úsloví, myšlenky, aforismy

Slavné citáty, Motta, hlášky, přísloví, rčení, úsloví, myšlenky, aforismy, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o penězích od různých známých osobností.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete evropské země a státy, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, křesťané a svatí, významné osobnosti, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Trest smrti, Herečka, Teolog, Textař, Malíř, NHL, Sci-fi, Československo, HIV pozitivní, Olympijští vítězové, Exilový prezident, Němci, KSČ, Textařka, Komunista, Podnikatel, Politik, ČSSD, Stoletá válka, Archivář, Historik, Esejista, Prezident, Básník, Máj, Imitátor, Habsburkové, Válka, Vražedkyně, Spisovatel, Avangard Omsk, Itálie, Novinář, Překladatel, Životopis, Miliardáři apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: výukové pomůcky, Webové online hry zdarma, zdarma, webové stránky, internetové stránky, Freeware, Online hry pro děti zdarma, odkazy, Dopravní značení, weby, V, Přehled souborových přípon, Svobodný software,

Několik fórů na závěr. Vtip Bez obav!: Neboj, není nabitá!

Proč jsou peníze zelené? Protože je Židé sbírají, ještě než jsou zralé.

Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Další odkazy:

Partnerské weby
Přání a blahopřání
Tipy na zajímavé weby
Tipy na vánoční výzdobu
Doporučené odkazy
Poker card game
Naše tipy
Jednoduché recepty na vánoční cukroví
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Romantické básničky:

Romantické zprávy pro miláčka
Omluvné sms zprávy
Zamilované psaní na dobré ráno
Zamilované básničky pro holku
Stýskací sms vzkazy
Romantické SMS klukovi
Romantické psaní na dobrou noc
Romantické vzkazy holce

Narozeninová blahopřání:

Narozeninová přáníčka sms
Narozeninový text podle věku
Narozeninové texty pro muže
Blahopřání k narozeninám podle jmen
Narozeninová blahopřání dětem

Přání, blahopřání, přáníčka, gratulace:

Blahopřání k narození miminka
Blahopřání k svátku
Blahopřání pro novomanžele
Gratulace k svátku
Gratulace k svátku pro manželku
Přání k narození miminka
Přání k svátku
Přání k výročí sňatku
SMS přání k narozeninám
Svatební přání