Dále doporučujeme, inspirace pro volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky apod.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Oregon, Severní Karolína, Alabama, Montana, Colorado, Michigan, Florida, Mississippi, Nevada, Virginie, Maryland, Vermont, Ohio, New York, Connecticut, Kansas, Arkansas, Washington, Wisconsin, New Jersey, Kalifornie, New Hampshire, Maine, Oklahoma, Severní Dakota, Georgie atd.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, významné osobnosti, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Gymnasté, Scénárista, Protektorát, Florida Panthers, Itálie, Trest smrti, Masový vrah, Politik, Esejista, Královna, Normalizace, Žhavé výstřely, Prezidenti USA, Slovák, Obchodník, První republika, Pittsburgh Penguins, Imitátor, Husité, Ekonom, Novinář, Textařka, Američané, Exilový prezident, Zpěvačka, KSČ, Miliardář, Textař, Vražedkyně, Státník, Poprava, Charta 77, Archivář, Kancléř, Nobelova cena, Poslanec apod.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, Přehled státních vlajek států světa, PC tapety pro Windows, zadarmo, Póquer online, Přehled přípon a koncovek souborů, volný čas, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vánoční dekorace, internetové stránky, Slovník pojmů Co je to?, zábava, Slovník pojmů Co je to?

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Free game online hry

Běžte na free game online hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Postřehové, Akční hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Logické, Strategie, strategické hry, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Keywords:Online hry zdarma, cestování, kuriozity, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Dopravní značky, zajímavosti, doporučujeme, Kasina, Online hry zdarma, P, Nejlepší školní testy a kvízy

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií přezdívky, filozofie, křesťanství, herectví, herci a herečky, záliby, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, věda, politika, žurnalisté a novináři, školství, nadpřirozené osoby, poruchy, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, sport, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé atd.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma Vybírejte z kategorií Deskovky, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Omalovánky, Oddechové hry, Vaření a smažení, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Auta a závodní apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Frky, vtípky, vtipy, vtipné texty, ftipy, fóry

Chcete se pobavit? Frky, vtípky, vtipy, vtipné texty, ftipy, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, frky o zvířatech, černý humor, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, murphyho zákony, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o blondýnách apod.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, hudba, auta, muži, náboženství, zelenina, ovoce, nástroje a přístroje, halloween, láska, přístroje, ženy a dívky, stavby, hmyz, dopravní prostředky, mapy, osobnosti a lidé, ptáci, věda, Vánoce a Advent, zvířata, rostliny atd.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: výukové pomůcky, linky, URL, Sportovní obrázky na plochu PC, internet, Full HD wallpapery ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vánoce a Nový rok, weby, školství, webovky, F

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Karetní, Závodní, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Logické, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Oddechové, Strategie, parkování - parkovačky, Velikonoční hry a podobně.

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Oddechové, Vánoční online hry, Strategie, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Závodní, Sportovní, Klasické, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Pro dívky, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy a podobně.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím prohlížet, jak převést, jak vytvořit, kterak editovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak importovat, jak otevřít, v čem upravit, jak přehrát soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, písma, fonty, systémové soubory, obrazy disků, internet a web, koncovky souborů, komprimace dat, šablony dokumentů, konfigurační soubory, spustitelné soubory, dokumenty apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Fóry, fórky, vtipné texty, černý humor, kameňáky, vtipy

Chcete se pobavit? Fóry, fórky, vtipné texty, černý humor, kameňáky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, kameňáky, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Biografie známých osobností, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Liverpool F.C., Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejlepší hry pro dívky, pro děti, Vánoce se blíží, tipy, odkaz, Přehled formátů souborů

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Karetní, Závodní, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Logické, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Oddechové, Strategie, parkování - parkovačky, Velikonoční hry a podobně.

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Oddechové, Vánoční online hry, Strategie, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Závodní, Sportovní, Klasické, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Pro dívky, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy a podobně.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím prohlížet, jak převést, jak vytvořit, kterak editovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak importovat, jak otevřít, v čem upravit, jak přehrát soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, písma, fonty, systémové soubory, obrazy disků, internet a web, koncovky souborů, komprimace dat, šablony dokumentů, konfigurační soubory, spustitelné soubory, dokumenty apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Přísloví, motta, moudrosti, aforismy, rčení, moudra, hlášky

Citáty slavných, Přísloví, motta, moudrosti, aforismy, rčení, moudra, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o životě, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Francouz, Teolog, Avangard Omsk, Slovák, Orlík, Ministři, Manýrismus, Dabérka, Diplomat, Slovenští prezidenti, Scénárista, Prezidenti ČR, Máj, Protektorát, Lord, První republika, Philadelphia Flyers, Královna, Kladno, Exilový prezident, Kancléř, Politik, Habsburkové, Stoletá válka, Vojevůdce, Dallas Stars, Ministr, Itálie, Prezidenti, Němci, Zlatý slavík, Nežijící, Náboženství, Poslanec, Režisér, Ital apod.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Svíčky, Santa Claus, Vánoční ozdoby, Vánoční trhy, Květiny, Křesťanství, Jingle Bells, Umělý vánoční stromek, K Tisku, Vánoční stromeček, Písnička, Brno, Drážďany, Vinná klobása, Obrazovka, Anděl, Pastýř, Stromeček, Václavské náměstí, Vánoční kaktus, Monitor, Vosí hnízda, Kinder, Neviňátko, Láska nebeská, Vánoční pozadí, Vykrajovátka, Popelka, Plocha, Přání, Jesličky apod.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, webové stránky, humor, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Prapory českých měst, Omalovánky k tisku, Online vánoční webzine, pro dospělé, zdroje informací, Životopisy osobností, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Wallpapers na plochu PC, Nikki Cox,

Několik fórů na závěr. Vtip Ty jsi ale šmejd!: Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vánoční dekorace
Partnerské weby
Betlémská hvězda
Tipy na zajímavé weby
Santa pro nejmenší
Naše tipy
Vietnamská vlajka
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Romantické vzkazy:

Stýskací sms vzkazy
Zamilované psaní klukovi
Zamilované SMSky pro miláčka
Vyznání lásky pomocí sms
Romantické SMS holce
Romantické zprávy pro holku
Romantické psaní na dobrou noc
Omluvné sms zprávy

Přáníčko k narozeninám:

Narozeninové přání sms
Přáníčko k narozeninám dětem
Textová přání k narozeninám pro ženu
Texty z lásky k narozeninám
Gratulace k narozeninám podle věku

Přání, blahopřání, přáníčka, gratulace:

Blahopřání k narozeninám
Blahopřání k svátku podle jmen
Gratulace k narozeninám
Gratulace k svátku podle jmen
Narozeninová blahopřání
Přání k narozeninám
Přání k svátku pro děti
Přání k výročí svatby
SMS přání k svátku
Vtipná blahopřání k svátku