Dále doporučujeme, hry i všeobecné informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

černý humor, vtípky, ftipy, kameňáky, vtipy, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtípky, ftipy, kameňáky, vtipy, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, murphyho zákony, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, židovské anekdoty apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Informace, hry i všeobecné informace

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, URL, Stručný slovník pojmů a termínů, zadarmo, Klipart velikonoční inspirace, doporučujeme, odkaz, F, Velikonoční obrázkové přáníčko zdarma ke stažení, M, Obrázky a kliparty zdarma, zdroje informací, Hry pro nejmenší online

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení apod.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, Antarktidy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky apod.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, týmy NHL, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, měny, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, mezinárodní organizace apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Keywords:Přehled přípon a koncovek souborů, zajímavosti, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Online hry zdarma, Online poker, karetní hry na Internetu, zábava, multimédia, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Jakarta, Online hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, cestování

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: cestování, psychologie, nástroje, fyzika, latina, kultura, nemoce, hardware, sport, technika, náboženství a křesťanství, různé, zločin a právo, český jazyk, matematika, školství, filozofie, lékařství a medicína, věda, účetnictví, jídlo, politika, nápoje, rostliny atd.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, mapy, stavby, hudba, muži, auta, smajlíci a emotikony, květiny, symboly, halloween, osobnosti a lidé, rostliny, sport, ovoce, Vánoce a Advent, nápoje, láska, náboženství, ženy a dívky, nástroje a přístroje, zelenina, dopravní prostředky, jídlo a nápoje atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Kameňáky, vtipné texty, černý humor, anekdoty, vtipy, fóry

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, vtipné texty, černý humor, anekdoty, vtipy, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky ze života, O škole, O zvířátkách, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtipné hádanky, O důchodcích, O ženách, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O Chucku Norrisovi, O Windows, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O manželství, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, tipy, Velikonoční blahopřání stavil se tu zajíček, Vánoční magazín, info, Nejhranější hry online, Obrázek modrá kraslice, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Databáze osobností Kdo je to?, internetové stránky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

černý humor, kameňáky, vtipné texty, fóry, fórky, frky

Zkuste vypnout! černý humor, kameňáky, vtipné texty, fóry, fórky, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, murphyho zákony, černý humor, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipné citáty, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. můžete využít v ultrabook, obrazovka počítače, phablet, monitor, tablet, PC, mobil, mobilní telefon, smartphone, displej, počítač a pro operační systémy SUSE Linux, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Windows NT, Windows Server 2012, macOS, Apple iOS (iPhone), Android, Chrome OS, Microsoft Windows 8. Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií příroda, krajina, budovy a stavby, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, wallpapery, noční města, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně. Mnoho verzí a velikostí jako 854x480, 750x1334, 640x480, 1920x1440, širokoúhlé 1366x768, 2048x1536, 1200x1920, 1152x768, 360x640, 1024x600, 1536x2048, 1024x768, Full HD 1080x1920, 2160x3840, 2560x1600, 412x846 atd.

Fórky, frky, vtípky, anekdoty, ftipy, kameňáky

Zkuste vypnout! Fórky, frky, vtípky, anekdoty, ftipy, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O mužích, Vtipné hádanky, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O Windows, Frky ze života, O manželství, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky apod.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, školství, Online web Hry zdarma bez registrace, Textová přáníčka k Velikonocům, internet, M, volný čas, Obrázek bílé vajíčko, humor, Členské země americké federace, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

černý humor, kameňáky, vtipné texty, fóry, fórky, frky

Zkuste vypnout! černý humor, kameňáky, vtipné texty, fóry, fórky, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, murphyho zákony, černý humor, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipné citáty, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Illinois, Michigan, Virginie, Alabama, Massachusetts, Kalifornie, Vermont, Indiana, Delaware, Severní Dakota, New Jersey, Georgie, Utah, Arizona, Iowa, Connecticut, Texas, Washington, Maryland, New Hampshire, Oklahoma, Nevada, Severní Karolína, Nebraska, Arkansas, Jižní Karolína atd.

Pozadí na PC ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro phablet, PC, smartphone, obrazovka počítače, ultrabook, notebook, displej, monitor, počítač, mobil, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Mint, Windows 10, Mac, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Windows 98, Windows Server 2012, Slackware. Full HD pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, noční města, letadla, květiny, kytky, hudební tapety, rostliny, sportovní pozadí, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně. Mnoho verzí a velikostí jako 1440x2560, 1280x854, 800x600, Full HD 1080x1920, 360x720, 640x480, širokoúhlé 1366x768, 375x667, 1680x1050, 1200x1920, 1024x768, 1366x1024, 750x1334, 2048x1080, 1920x1200, 1440x960 atd.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Wallpapery na plochu PC, Vlajky jednotlivých států USA, Pozadí na PC ke stažení, Životopisy slavných osobností, Windows wallpapers, Dopravní značky, Nejlepší školní testy a kvízy, Vlajky států obrázků, Obrázky, kliparty, počítače, odkazy, Přejeme šťastné a veselé Velikonoce, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Rukavice: Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Jede hokejista vlakem, projedou tunelem a když z něj vlak vyjede, hokejista se podiví: „A nic?” Vlak projede druhý tunel, tma. Sotva se dostane na světlo, hokejista znovu překvapeně prohlásí: „A nic?” Naproti sedící pán už má otázku na jazyku, ale ještě nic neřekne. Třetí tunel, potřetí vlak vyjede, a hokejista už tradičně: „A nic?” Teď už pán řekne, co měl prve namysli: „A co by jako mělo být?” Hokejista vysvětluje: „No, vždycky když jsem na cestě do tunelu, fanoušci mě vyprovázejí obrovským potleskem...”

Další odkazy:

Velikonoční přání: Běží malý zajíček
Tipy na Partnerské weby
Obrázek košík s vajíčky
Partnerské internetové stránky
Online velikonoční hry zdarma
Odkazy na partnerské weby
Moldova
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Křesťanské omalovánky k vytištění
Naše tipy na užitečné weby
Velikonoční blahopřání Roztomilý zajíček

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčka, gratulace, blahopřání a přání:

Nejlepší přáníčka k jmeninám pro manželku
Zajímavá přání pro novomanžele
Nejhezčí gratulace k svátku pro manžela
Originální blahopřání k výročí sňatku
Obrázková SMS, MMS básnička k svátku
Veselá narozeninové blahopřání
Veršovaná přání k sňatku
Originální přáníčka k jmeninám
Obrázková gratulace k sňatku
Humorná narozeninová přáníčka

Narozeninové texty:

Texty k narozeninám podle věku
Narozeninové texty dětem
Blahopřání k narozeninám pro ženu
Přáníčko k narozeninám sms
Narozeninová přáníčka podle jmen

Blahopřání k jmeninám:

Gratulace k svátku pro muže
Přáníčka k jmeninám sms
Přáníčko k jmeninám podle jmen
Texty k jmeninám, sms texty
Blahopřání k svátku pro děti
Texty k svátku dětem

Přání k svátku:

Gratulace k jmeninám sms
Přáníčko k jmeninám pro kamarádku
Přáníčka k jmeninám, sms texty
Texty k svátku podle jmen
Přáníčka k svátku pro ženu
Přáníčko k svátku podle jmen

Romantické SMSky:

Romantické psaní pro miláčka
Romantické básničky pro holku
Vyznání lásky pomocí sms
Zamilované básničky holce
Zamilované vzkazy na dobrou noc
Zamilované SMSky pro kluka
Zamilované zprávy klukovi
Zamilované SMS miláčkovi

Narozeninová blahopřání:

Narozeninová přáníčka pro muže
Narozeninové přání podle jmen
Narozeninové blahopřání podle jmen
Přání k narozeninám podle věku
Texty z lásky k narozeninám