Dále doporučujeme, cestování, hry a informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, země východní Asie apod.

Náš tip, cestování, hry a informace

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: Státní prapory zemí světa, Obrázky na plochu PC, Počítačové tapety pro Windows, Super online kvízy, Angelina Jolie, doporučujeme, Slovník pojmů Co je to?, Webové online testy zdarma, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, F, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zábava, Seznam souborových přípon

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Pozadí na PC ke stažení - obrázky na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. můžete využít v ultrabook, obrazovka počítače, PC, monitor, mobil, displej, smartphone, tablet, počítač, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy Slackware, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Windows 7, BlackBerry OS, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), macOS, Windows 95, Windows 10, Linux Fedora. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, květiny, free wallpapers, vesmír, kosmos, fantasy, nature - příroda, flóra, stromy, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, ptáci, hmyz a pavouci, motorky, sportovní wallpapery, zvířata, velkoměsta a noční život. Stahujte v rozlišení 360x760, 1600x1200, 1800x1440, 750x1334, 1440x2560, HD 1280x720, 1920x1200, 2048x1536, 1920x1080 Full HD, 360x720, širokoúhlé 1366x768, 2560x2048, 1280x960, 1920x1280, 2160x3840, 800x1280 atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Informace, cestování, hry a informace

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako sport, školství, jídlo, nápoje, technika, fyzika, hardware, matematika, náboženství a křesťanství, různé, literatura, bankovnictví, internet, příroda, lékařství a medicína, materiály, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, nástroje, latina, český jazyk, chemie, psychologie, nemoce atd.

Vtipy, vtípky, černý humor, fórky, anekdoty, fóry

Zkuste vypnout! Vtipy, vtípky, černý humor, fórky, anekdoty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, anekdoty o politice, kameňáky apod.

Keywords:Seznam zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, PC tapety pro Windows, volný čas, Romantické zamilované sms vzkazy, odkazy, zdarma, hyperlinky, Obrázek vejce s mašlí, Vlajky států USA, zeměpis, Online web Hry zdarma bez registrace

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Postřehové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Logické, Bojové gamesy a tak podobně.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: podnikání a podnikatelé, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, záliby, osobnosti, umělci, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, mytologie, psychologie, historie, národnost, školství, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, věda, poruchy, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, rodinné vztahy atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií filozofie, software, psychologie, příroda, materiály, nápoje, technika, věda, jídlo, hardware, chemie, český jazyk, fyzika, matematika, ekonomie a ekonomika, nástroje, školství, účetnictví, internet, literatura, kultura, bankovnictví, cestování, různé atd.

Síť, cestování, hry a informace

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Webové online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní hry, Hry pro děti, Adventury, Relaxační hry, Karetní hry, Závody aut, Logické hry, Animace, Akční hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Střílečky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, zajímavosti, Skvělé hry online zdarma, Saint Vincent and the Grenadines, info, Obrázky vlajek států světa, výukové pomůcky, Tapety na plochu psi, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Super online hry zdarma, Dopravní značení, Slovník pojmů Co je to?

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nové Mexiko, Louisiana, Ohio, New Hampshire, Wyoming, New Jersey, Colorado, Massachusetts, Aljaška, Alabama, Texas, Oregon, Vermont, Západní Virginie, Mississippi, Arizona, Delaware, Tennessee, Severní Dakota, Wisconsin, Rhode Island, Kentucky, Missouri, Nebraska, Illinois, Washington atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Sportovní, Bojové gamesy, Akční hry, Postřehové, Logické, Závodní moto hry, Karetní hry a tak podobně.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem upravit, jak exportovat, jak vytvořit, jak importovat, v čem spustit, jak převést, jak spustit, čím prohlížet, jak otevřít, jak konvertovat soubory následujících typů: spustitelné soubory, komprimace dat, systémové soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, dokumenty, grafiku, internet a web, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, koncovky souborů apod.

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Strategie, Vánoční online hry, Pro dívky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Oddechové, Logické, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Sportovní, Závodní, Karetní, Klasické a podobně.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Vše o Vánocích, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Milla Jovovich, cestování, tipy, počítače, World countries flags, odkaz, F, multimédia

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nové Mexiko, Louisiana, Ohio, New Hampshire, Wyoming, New Jersey, Colorado, Massachusetts, Aljaška, Alabama, Texas, Oregon, Vermont, Západní Virginie, Mississippi, Arizona, Delaware, Tennessee, Severní Dakota, Wisconsin, Rhode Island, Kentucky, Missouri, Nebraska, Illinois, Washington atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Motta, bonmoty, hlášky, moudra, výroky, aforismy, přísloví

Citáty slavných osobností, Motta, bonmoty, hlášky, moudra, výroky, aforismy, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o přátelství, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, webovky, Životopisy slavných osobností, V, Super online flash hry, Přání, přáníčka, blahopřání, Biografie slavných osobností, Nejlepší školní testy a kvízy, Obrázky zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, pro dospělé, internet, Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Špindíra: Sotva se hokejista vrátí ze zápasu, manželka na něj spustí: „Taková ostuda! To ses před tím zápasem nemohl lépe umýt?!” „O čem to mluvíš?” diví se sportovec. „Jen nedělej andílka - já dobře vím, co se stalo! Ty si myslíš, že jde přehlédnout, že tě rozhodčí předčasně poslal do sprch?!”

Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!"

Další odkazy:

Uzbekistan
Partnerské internetové stránky
Halle Berry
Odkazy na zajímavé weby
Sexy Nikki Cox
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázky k svátku
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázek Fitness
Naše tipy na užitečné weby
Sexy Charlize Theron

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Gratulace k svátku:

Přáníčka k jmeninám pro muže
Blahopřání k jmeninám sms
Gratulace k jmeninám podle jmen
Přáníčko k jmeninám, sms texty
Texty k svátku podle jmen
Přáníčka k svátku pro ženu