Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země východní Asie, státy Blízkého východu apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kalifornie, New Hampshire, Wisconsin, Nové Mexiko, Washington, Alabama, Missouri, Nevada, Florida, Severní Dakota, Indiana, Západní Virginie, Maine, Massachusetts, Oregon, Kentucky, Delaware, Iowa, Wyoming, Rhode Island, Mississippi, Aljaška, New Jersey, New York, Minnesota, Ohio atd.

Internet, síť, volný čas a zábava

Moudrosti, myšlenky, aforismy, úsloví, rčení, výroky, bonmoty

Citáty slavných, Moudrosti, myšlenky, aforismy, úsloví, rčení, výroky, bonmoty, . Naleznete zde citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Klíčová slova: Vlajky států obrázků, Hry pro nejmenší online, zajímavosti, Přehled zkratek a akronymů, Dárek, Biografie slavných osobností, tipy, počítače, Pizza, ingredience, druhy, recepty, Obrázky vlajek měst ČR, výukové pomůcky, č, Staré hry online

Vtípky, vtipné texty, vtipy, fórky, kameňáky, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipné texty, vtipy, fórky, kameňáky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ženách, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O škole, O manželství, O mužích, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Vtipy o cikánech apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Střílečky, Animace, Relaxační hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Logické hry, Sportovní hry, Adventury, Akční hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Keywords:A, pro děti, Online adventní magazín, multimédia, Pravá vánoční zábava, Biografie známých osobností, Webové online testy zdarma, Vlajky států USA, Arsenal Football England, odkaz, Full HD wallpapers na PC, Americké federální vlajky

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, květiny, symboly, Vánoce a Advent, náboženství, hudba, přístroje, smajlíci a emotikony, mapy, jídlo a nápoje, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, dopravní prostředky, zvířata, halloween, hmyz, sport, rostliny, věda, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, ženy a dívky atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Informace, volný čas a zábava

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: sport, poruchy, žurnalisté a novináři, záliby, filozofie, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, národnost, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, politika, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, státní správa, nadpřirozené osoby, vlastnosti atd.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, internet, linky, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, V, zdroje informací, Kliparty pro dokumenty, Novoročenka psaná anglicky, volný čas, Přehled přípon a koncovek souborů, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Síť, volný čas a zábava

Adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Text, Nový rok, Ohňostroj, Jarmark, Bůh, Keramický adventní věnec, Advent, Tisk, Osvětlení do oken, Vánoční ozdoby, Sněhulák, Adventní neděle, Anděl, Tapeta, Třásně, Perníčky, Vánoční punč, Květiny, Pozadí, Atmosféra, Zdraví, Hostina, Vánoční trhy, Tiskárna, Obrazovka, Pro děti, Kameňák, Umělý vánoční stromek, Vánoční svíčky, Windows, Omalovánky apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, země EU, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, okresy České republiky, geocaching, hudební zkratky, politické strany a hnutí, státy usa, týmy NHL, měny, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky apod.

Anekdoty, vtipné texty, frky, černý humor, kameňáky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtipné texty, frky, černý humor, kameňáky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné citáty, židovské anekdoty apod.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Bojové online gamesy, Sportovní, Vánoční online hry, Klasické, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Pro dívky, Střílečky, Závodní, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Karetní, Logické a podobně.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, doporučujeme, pro dospělé, Zdarma ke stažení, Wallpapers na PC ke stažení, školství, zeměpis, Narozeninová přání a přáníčka, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Super online kvízy, humor

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Náš tip, volný čas a zábava

Přísloví, bonmoty, výroky, úsloví, moudra, moudrosti, myšlenky

Slavné citáty, Přísloví, bonmoty, výroky, úsloví, moudra, moudrosti, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o penězích, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete parkování - parkovačky, Strategie, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Sportovní, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Karetní, Závodní, Klasické, Pro dívky, Oddechové, Logické a podobně.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. vhodné pro počítač, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, mobilní telefon, PC, phablet, smartphone, notebook, tablet, displej a pro operační systémy Windows 95, FreeBSD, Windows 10, Java ME, macOS, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Lubuntu, Windows Server 2012, Windows XP, Windows NT. Wallpapers na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, kosmos, zvířata, nature - příroda, sportovní a závodní auta, fantasy, květiny, ptáci, sportovní wallpapery, free wallpapers, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, flóra, stromy, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, motorky, oceán, moře, pláže. Zvolit si můžete z velikostí 393x786, 2560x1920, širokoúhlé 1366x768, HD 1280x720, 1280x720, 750x1334, 1024x600, 1080x1800, 1440x960, 1920x1080, 800x600, 1200x1920, 412x846, 1280x1024, 1280x800, 2160x3840 atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, P, Stručný encyklopedický slovník, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, internetové stránky, Grunge hudební styl, hyperlinky, Ilustrační obrázky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zadarmo, V, Seznam souborových přípon, Co je to štóla?, 12

Několik fórů na závěr. Vtip Pyrotechnik: Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Chucka Norrise jednou kousla kobra. Po osmi hodinách krutých bolestí chcípla.

Další odkazy:

Umělé a živé vánoční stromky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Dětské omalovánky
Odkazy na partnerské weby
Online omalovánka sněhuláka
Doporučené odkazy
Vánoční dárky
Tipy na užitečné weby
Countries and flags
Odkazy na zajímavé weby
Vánoční ozdoby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Narozeninové texty:

Texty k narozeninám podle věku
Narozeninové texty dětem
Blahopřání k narozeninám pro ženu
Přáníčko k narozeninám sms
Narozeninová přáníčka podle jmen

Přání k svátku:

Gratulace k jmeninám sms
Přáníčko k jmeninám pro kamarádku
Přáníčka k jmeninám, sms texty
Texty k svátku podle jmen
Přáníčka k svátku pro ženu
Přáníčko k svátku podle jmen

Adventní přáníčka, vánoční blahopřání a novoroční gratulace:

Novoroční přání
Originální vánoční přáníčka
Gratulace do nového roku
Vánoční blahopřání ke stáhnutí
Elektronické vánoční přání
Elektronická novoročenka
Adventní přáníčka zdarma
Přáníčka k Vánocům
Adventní přáníčka zadarmo
Blahopřání k adventu

Blahopřání, gratulace, přání a přáníčka:

Humorná přání k narození miminka
Zajímavá přání k výročí sňatku
Vtipná SMS, MMS narozeninová přáníčka
Nejkrásnější přání k svátku podle jmen
Humorná blahopřání k svatbě
Nejlepší přání k výročí sňatku
Veršovaná přání k sňatku
Neobvyklá přání k sňatku
Neobvyklá gratulace k narození miminka
Netradiční gratulace k svatbě

Texty blahopřání:

Blahopřání ke sňatku
Blahopřání ke svatbě
Blahopřání ke svátku
Blahopřání k narození dítěte
Blahopřání k narozeninám
Blahopřání k narozeninám podle věku
Blahopřání k výročí